Jump to content

Preklad slovenčiny do prestashopu neuplny? - chyba na homepagi

raver7
 Share

Recommended Posts

Ahojte,
nainstaloval som prestashop v 1.1 final z hlavnej stranky, na to slovenčinu z hlavnej stranky, ale v hlavnom menu shopu nemam vsetko prelozene!? pritom vsetko okolo je v SK a taktiez v back-office. Ako mozem zmenit neprelozene okienko Inforamcii na hlavnej stranke, co robim zle? Preklad som standartne importoval, vsetko prebehlo ok.
Prosim o pomoc. Dakujem.

screen: http://upload-obrazkov.imghost.sk/viewer.php?file=duxbp2ig22ds48u25bm0.jpg
download screenu: http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=86527bc35e0d2b513295a54f6a407cbf

3857_wh1480jZEv8ggUR0N4Kz_t

A taktiez co sa tyka zaloziek v admin tak to musis ist do tools->tabs (nastroje->zalozky).

Ahoj, vidis a k tomu menu som sa este ani nedostal, neslo mi do hlavy, ze akoze preklad spraveny, ale veselo komunikujeme dalej po anglicky. Super, Dakujem ;-)

Inak dufam, ze tento eshop bude mat opodstatnenie a ma vyznam sa s nim pohrat, nerad by som vkladal komplet vyrobky este raz.. Este raz ti dakujem :-)

ako spoluprekladatel a programator mozem povedat ze tento obchod je navrhnuty velmi dobre co sa tyka zdrojoveho kodu. Urcite by som ho odporucal pouzivat pretoze je to hadam najprehladnejsi open-source eshop aky vznikol. Magento je sice tiez prepracovany ale co sa tyka prehladnosti ci uz administracie alebo zdrojoveho kodu atd. je na tom prestashop omnoho lepsie a to netvrdim aky je magento pomaly moloch.

ako spoluprekladatel a programator mozem povedat ze tento obchod je navrhnuty velmi dobre co sa tyka zdrojoveho kodu. Urcite by som ho odporucal pouzivat pretoze je to hadam najprehladnejsi open-source eshop aky vznikol. Magento je sice tiez prepracovany ale co sa tyka prehladnosti ci uz administracie alebo zdrojoveho kodu atd. je na tom prestashop omnoho lepsie a to netvrdim aky je magento pomaly moloch.

Preklad do slovenciny je urcite podareny, a aj ked ovladam anglictinu, je prijemne vidiet eshop v sk jazyku, najmä ked sa jedna o takyto projekt. prestashop ma hned zaujal pre jednoduchy manazment, prehladnost a komplexnostou modulov. Vidim tiez, ze sa tu tvori pekna komunita, ma to podla mojho nazoru vyznam. Drzim palce a ako spoluprekladatelovi a programatorovi ti musim povedat, ze je to vyborna praca. :coolsmile:

• 2 months later...

Ahojte ,mam nainstalovany PS 1.1 a zda sa,ze vsetko ide OK .Avsak vsimol som si ,ze pri registracii noveho zakaznika sa po kliknuti na polozku krajina ,nenachadza moznost zvolit Slovensko ! Vie niekto o tomto probleme ?dik,moc....

• 1 month later...
no ,co uz asi som slepy :) ,vkladanie krajin sa riesi cez : Administrácia >> Shipping >> Countries

no potom nezabudni este v PAYMENTS pre slovensko povolit platbu pre vsetky platobne systemy.