Jump to content
  • 0

Sprzedaż niestandardowych ilości (po przecinku)


TheKrzychuuuuu

Question

Witam,

Na początek witam wszystkich ;)

Szukam odpowiedzi od tygodnia i chyba przegrzebałem pół internetu, ale nie znalazłem odpowiedzi, więc pomyślałem, że zapytam.

Czy jest możliwość sprzedawania niestandardowych ilości towaru (po przecinku).

Chciałbym, żeby to wyglądało jak na tej stronie: https://www.maxfliz.pl/produkt/plytka-gresowa-597x597-mhfi55du,12449

czyli... sprzedaje towar w paczkach, jednak towar wyceniany jest w m2, więc chciałbym aby można było ustawić ilość towaru np. na 1.13m2 i żeby tak było to inkrementowane tj. żeby można było sprzedać tylko ilość 1.13m2 lub 2.26m2 lub 3.39m2 itd.

 

Mam zainstalowaną preste w wersji 1.7.6.0

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Można to ogarnąć modułami lub zostać przy ilości towaru równej opakowaniu, a do podania powierzchni dać dodatkowe pole i modyfikacje szablonu.

Przykład tutaj, bazuje to na cenach jednostkowych:

https://shop.eurohandelsonderneming.nl/nl/tuintegels/2063-luxury-topline-copper-60x60x5-cm.html

Maxfliz ma to słabo zrobione, bo wymusza na kliencie dokładne przeliczenie wielokrotności powierzchni. A lepiej tak, że jak klient wpisze 12 m2 to sklep mu sam zaokrągli do pełnych paczek.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hej, 

Rozumiem że do edycji jest tylko szablon. Sam silnik Presty nie musi być zmodyfikowany aby przyjmować zlecenia z ilościami nie całkowitymi ? 

Mam integrację z Comarch Optimą  i w ERP mam ilości w m2. Przeczytałem jak mozna w łatwy sposób zrobić wielokrotnośći ale nie do końca wiem jak z miejscami po przecinku 

 

Pozdrawiam 

Edited by MrScrugg (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...