Jump to content
  • 0

Eksport produktów - tylko 10 kolumn jest eksportowanych


lgdecor

Question

Cześć,

Gdy eksportuję produkty używając wbudowanego narzędzia eksportu, za każdym razem dostaję plik csv z tylko 10 kolumnami. Nie ma znaczenia ile danych jest uzupełnionych w produkcie, zawsze jest te 10 kolumn, czyli: Product ID, Obraz, Nazwa, Indeks, Kategoria (tylko główna, powiązanych nie ma), Cena (netto), Cena (brutto), Ilość, Wyświetlany (zawsze jest 0, niezależnie czy produkt jest widoczny w sklepie czy nie), Pozycja (zawsze jest puste).

Presta 1.7.5.2 na PHP 7.2.

Czy ktoś się spotkał z takim problemem?

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Czyli rozumiem, że to jest normalne i zawsze jest tylko te 10 kolumn w podstawowym narzędziu? Czytałem jakiś wątek dotyczący importowania i ustawiania kolejności kolumn i ktoś polecał, żeby po prostu zrobić eksport produktów i na jego podstawie zrobić import, dlatego zastanawiałem się czy u mnie coś nie śmiga i chciałem instalować nowy sklep, żeby sprawdzić czy nowy szablon czegoś nie zepsuł.

Poszukam tego modułu i jak znajdę jakieś fajne darmowe rozwiązanie to wrzucę tutaj, może komuś się przyda.

Dziękuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Narzedzie importu i exportu nie ma w presta za wiele wspolnego. Takze ustalanie w imporcie kolumn nic nie wplynie na export. To raczej do importu mozesz sobie  ustawic kolumny wg exportu i tyle. Ewentualnie mozesz pogrzebac w kontrolerze i dopisac do exportu nowe kolumny i poustawac wg wlasnej kolejnosci 

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...