Jump to content
  • 0

Czy ustawienia są właściwe


zielonysmok

Question

w zakładce wydajność jeżeli chodzi o ustawienia smarty mam ustawione never recompile template files i pamięć podręczną na tak, może coś tutaj trzeba zmienić żebym bezpiecznie edytowała szablon? Może szablon mi się rozjechał bo miałam na never recompile? a poza tym sklep mam edytować przy włączonej czy wyłączonej przerwie technicznej?

w ustawieniach zaawansowanych w czyszczeniu cache mam opcję : clear cache everytime something Has been modified. Jest dobrze?

Co się stanie gdy kliknę w górnym prawym rogu na wyczyść pamięć podręczną? Co ile powinnam to robić i czy w to w ogóle klikać?

 w fukcjonalności ccc wszystkie parametry mam na „nie” czyli Inteligentna pamięć podręczna dla CSS, Inteligentna pamięć podręczna dla JavaScript, Optymalizacja Apache

I dalej użyj pamięci podręcznej też jest na nie. Czy coś trzeba pozmieniać?

Czy mogę właczyć przyjazne adresy url czy sobie tym zaszkodzę? Bo przy poprzednim sklepie to włączyłam i może to spowodowało jakieś szkody

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To zależy :)

Jeżeli robi się jakieś zmiany w szablonie to lepiej dać "kompliuj jeżeli coś zostało zmienione", inaczej przy każdej zmianie trzeba czyścić cache.

Z kolei 'nigdy" nie kasuj może zamrozić niektóre moduły, np. wyświetlające produkty losowo.

CCC jeżeli tylko nie powoduje rozwalenia szablonu lub błędnego działania skryptów najlepiej wszystko dać na TAK.

Pamięć podręczna na samym dole  - NIE.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...