Jump to content
  • 0

Błąd HTTP 500 - przenoszenie sklepu na inny serwer


Dirku12

Question

Witam, przeniosłem sklep internetowy na inny serwer, dokładnie przenosiłem na nazwa.pl. Przekopiowałem wszystkie pliki sklepu na nowy serwer, zrobiłem backup bazy danych i zaimportowałem. Podpiąłem domenę pod katalog na którym znajduje się sklep, finalnie na stronie otrzymałem taki komunikat

serwer nie może teraz obsłużyć tego żądania. http error 500 sprawdziłem raz, drugi, trzeci podpiętą domenę, sprawdziłem plik konfiguracyjny, wszystko wskazywało  na to, że sklep został przeniesiony poprawnie.

Nie wiedzieć czemu, sklep odpowiada własnie takim tekstem, kontaktowałem się z supportem, oni również nie widzą problemu.  W ustawieniach zmieniałem wersje PHP, czyściłem cache, nic, nie mam dostępu do panelu admina, nic nie mogę zrobić poza oglądaniem błędu 500

Dziękuję za wskazówki i wszelaką pomoc

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W trybie debugowania wypluło mi takie błędy:

Warning: require_once(/home/mojedomena/ftp/domains/mojadomena.pl/public_html/tools/htmlpurifier/HTMLPurifier.standalone.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mojadomena/ftp/domains/mojadomena.pl/public_html/config/config.inc.php on line 135

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/mojadomena/ftp/domains/mojadomena.pl/public_html/tools/htmlpurifier/HTMLPurifier.standalone.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/mojadomena/ftp/domains/mojadomena.pl/public_html/config/config.inc.php on line 135

Pozmieniełem nazwy serwera i domen w powyższym tekście, dlatego,  że sklep jest w fazie prac, nie chce udostępniać adresow.

Czyżby to był problem z liczbą plików lub ścieżki?

Sprawdzałem liczbe katalogów/plików, wszystko się zgadza, pliki też nie są nadpisane, uprawnienia katalogów/plików są na swoim miejscu

Edited by Dirku12 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...