Jump to content
  • 0

Własny blok informacyjny


Kecpres22

Question

Witam, mam mały problem mam nadzieje, staram się dodać nowy blok tekstu na strone główną swojego sklepu, w tym celu korzystam z modułu "Własny blok informacyjny". Jak zarządzać wyświetleniem nowo dodanego bloku w sklepie? nie mogę nigdzie znaleźć takiej opcji, nie ma zarządzania publikacją

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dołączam się do pytania, ja natomiast mam inny problem, ustawić pozycje modułu to ok, ale gdy klikam na moduł "Własny blok informacyjny CMS"  i dodaje nowy tekst, to on nie wyświetla się na stronie głównej. Moduł jak moduł, ale nowo dodany tekst chce jakoś dodać i nie wiem jak to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie ma wykluczenia, cache zostało wyczyszczone, gdy wchodzę w moduł "Własny blok informacyjny" to widzę dwa wcześniej już dodane  bloki przez zupełnie innego człowieka. Kupiłem sklep już z zrobioną konfiguracją jaką widzę w panelu, aczkolwiek nie mam kontaktu z wcześniejszym webmasterem który ten sklep budował.

 

W module widzę dwa, nowe bloki, po dodaniu trzeciego nie wyświetla się na stronie głównej, natomiast dwa poprzednie wyświetlają się prawidłowo.

 

W ustawieniach, w pozycjach modułów wszystko jest tak, jak powinno.

Cache wyczyszczone, konfiguracja sprawdzona, nie wiem......

 

 

Edited by Kecpres22 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeśli to presta w wersji 1.6 to moduł powinien być podpięty do hooka displayhome, poza tym szablon musi obsługiwać wyświetlanie w ten sposób podpięte moduly, zdarzają się szablony które wyświetlają tylko moduły ustawione w konfiguratorze szablonu. Jeśli chcesz wyświetlić tekst na całą szerokość strony możesz również skorzystać z modułu editorial.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...