Jump to content
  • 0

BO: Zmiana kolejności produktów nie działa/puste kategorie


arszanka

Question

Cześć, ja znowu z problemem, tym razem z BO - chodzi konkretnie o to, że mimo zmieniania ręcznego kolejności produktów wewnątrz katalogu ich pozycja się nie zapisuje i wracają na poprzednie miejsce. Kiedyś ta opcja w moim sklepie działała, a teraz z jakichś przyczyn się popsuła (?). Sklep nie był aktualizowany, nie dodawałam też chyba żadnych wtyczek, które mogłyby to zakłócać. Czytałam gdzieś na forum, że zmiana kolejności w katalogu ma konflikt z wtyczką "blok filtrów nawigacyjnych", którą posiadam - ale wyłączyłam ją, a problem dalej jest :/

 

Drugi problem dotyczy wejścia przez BO do kategorii (katalog->kategorie). Po wejściu w daną kategorię brak w niej produktów, mimo że katalog->produkty, a następnie filtrowanie wg kategorii normalnie pokazuje produkty przypięte. Chciałabym to wyjaśnić, bo łatwiej mi wchodzić w kategorie z menu niż za każdym razem filtrować w katalogu produktów.

Adres sklepu: www.ryba.net.pl

Wersja Presty: 1.6.1.4

Z góry dzięki za pomoc!

 

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dodam jeszcze, że w danej kategorii (np. sukienki) numery pozycji są zupełnie przypadkowe, tj. wygląda to tak:
sukienka A  nr poz: 5
sukienka B  nr poz: 9
sukienka C  nr poz: 12
sukienka D  nr poz: 19
produkty następują po sobie, ale numery pozycji (poza tym, że idą rosnąco) nie odpowiadają faktycznej pozycji w katalogu

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Powinnam jeszecze dodać, że powyższa numeracja produktów pojawia się, gdy zastosuję filtr "wyświetlane: tak" (wiele produktów mam powyłączanych). Gdy usunę filtr, wygląda to tak:

 

Sukienka A nr poz. 3
Sukienka B nr poz. 3
Sukienka C nr poz. 3
Sukienka D nr poz. 4
Sukienka E nr poz. 4
Sukienka F nr poz. 6
Sukienka F nr poz. 6
Sukienka G nr poz. 7

i tak dalej... coś tu jest nie tak z numeracją produktów, pewnie dlatego się nie chcą przesuwać, ale jak to naprawić? Może to jakiś błąd w Products.php?
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...