Jump to content

objednani bez registrace


vigel

Recommended Posts

  • 2 months later...

Něco náhodou novýho o nákupu bez registrace? Pokud budu mít čas zkusím do PS zabudouvat nějakej vytvořenej modul obyčejného scriptíku na nákup bez registrace. Největší problém bude to spárovat s košíkem a databází :D Až bude čas tak se na to mrknu. Škoda že do toho nešli programátoři prestashopu. Snad se časem dočkáme ;)

Link to comment
Share on other sites

Co takhle jen upravit stavajici objednavkovy proces tak, ze bude registrace jako nenasilna verze objednavky.
Tzn. vyplnoval by zaroven email i adresu a heslo by se automaticky generovalo a posilalo po dokonceni objednavky.
Proste ze by se clovek objednanim jakoby automaticky zaregistroval. Registrace je stejne jen zadani emalu a hesla, pak uz se pise adresa stejne jako kdyz se vyplnuje pri objednavce bez registrace.

Link to comment
Share on other sites

Co takhle jen upravit stavajici objednavkovy proces tak, ze bude registrace jako nenasilna verze objednavky.
Tzn. vyplnoval by zaroven email i adresu a heslo by se automaticky generovalo a posilalo po dokonceni objednavky.
Proste ze by se clovek objednanim jakoby automaticky zaregistroval. Registrace je stejne jen zadani emalu a hesla, pak uz se pise adresa stejne jako kdyz se vyplnuje pri objednavce bez registrace.


dobrej napad , otazka KDO TO DA DOHROMADY :-)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nějaké řešení jsem našel na tureckým nebo indonéským foru,něco počeštil a na lokalu to jde.Určitě by se hodily poznatky někoho,kdo rozumí kodu :-) Co se týče návodu,tak jsem sesmolil texťák,ale jde jen o přepsání authentication.php v rootu a authentication.tpl v šabloně a překlad pár řádků v BO.

bezregistrace.zip

7719_j6A1YNAmvJTWqnXRdxWz_t

Link to comment
Share on other sites

já plánuju, že dám ty moje ke stažení ale nevím jestli se v nich někdo vyzná.. mám totiž ty zdrojáky propletený ještě s Ič, Dič a nevím jestli jsem tam nedělal ještě nějaké úpravy ;-)
Kdo by měl zájem napište http://prestashopcesky.cz/chcete-nakupovat-v-prestashopu-bez-registrace do komentářů nebo na uvedené kontakty a já až budu mít čas se pokusím napsat návod a dát ke stažení.. Mě by se líbilo kdybych mohl spojit ty moje zdrojáky se zdrojáky haVaje a mohla by vzniknout nejlepší verze nákupu bez registrace :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jediný problém vidím v zápisu do překladu v BO neb se to musí udělat NATVRDO do souboru authentication.tpl ačkoliv jsou atributy tohoto jmenovaného nastaveny pro zápis, BO kopne chybu "nelze zapisovat" takže jsem to musel dopřeložit-doplnit přímo!

:-S

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...