Jump to content
  • 0

Wyświetlanie produktów w najpłytszej podkategorii


Piter17

Question

Witam serdecznie,

 

Przerobiłem trochę szablon, wyświetlanie podkategorii, produktów  w podkategoriach itp. Potrzebuję jednak pomocy, gdyż nie mogę poradzić sobie z tym, aby produkty w najpłytszej podkategorii były wyświetlane tak samo jak w "wyższych". Przykład tutaj.

Chodzi o to, aby produkty zaczynały się od razu na wysokości filtrów nawigacyjnych, a nie pod nimi.

Czy ktoś może podpowiedzieć co należałoby zmienić?

 

Pozdrawiam

 

Edited by Piter17 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Super! Działa świetnie. Jeszcze tylko pytanie, żeby nie otwierać nowego wątku. Jak mogę zmienić wyświetlanie na domyślne z listy (nie siatka). Konfigurator szablonu tego nie zmienia, więc podejrzewam, że gdzieś jest to na sztywno ustawione. Jak na razie usunąłem możliwość zmiany wyświetlania siatka-lista, ale nie mogę ustawić by domyślnie wczytywał się widok listy.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, Piter17 said:

Jeszcze tylko pytanie, żeby nie otwierać nowego wątku

1 temat = 1 zagadnienie lub 1 pytanie
- Jeżeli masz więcej pytań, otwórz więcej nowych tematów!
- Nie zadawaj pytania w wątku, który zajmuje się innym tematem. Otwórz nowy wątek, nie ma w tym nic złego.
 

Regulamin forum:

https://www.prestashop.com/forums/topic/257855-regulamin-forum-prestashop/

 

U mnie jest po wejściu lista nie siatka, generalnie jak masz w konfiguracji ustawioną domyślnie listę a sam klikając zmieniłeś na siatkę to cookies pamięta że ma Ci wyświetlić siatkę więc nowi klienci będą widzieć domyślny widok a starzy którzy mają aktywne cookies będą widzieć to co ostatnim razem jak odwiedzili stronę.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 godzinę temu, endriu107 napisał:

U mnie jest po wejściu lista nie siatka, generalnie jak masz w konfiguracji ustawioną domyślnie listę a sam klikając zmieniłeś na siatkę to cookies pamięta że ma Ci wyświetlić siatkę więc nowi klienci będą widzieć domyślny widok a starzy którzy mają aktywne cookies będą widzieć to co ostatnim razem jak odwiedzili stronę.

Kurcze, wiem że tak się zachowuje widok, że zapamiętuje cookies, ale ja je wyczyściłem, sprawdziłem na innej przeglądarce i cały czas wyświetla mi się widok siatki;/ nie mogę przez to przerabiać szablonu, bo nie widzę efektów.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...