Jump to content
ReVsky

Problem z szukaniem produktów z myślnikiem(minusem) w nazwie

Recommended Posts

Witam. Mam problem z wyszukiwarką w sklepie, otóż problemem jest to iż szukajka nie wyszukuje produktów które mają "-" (myślnik) w nazwie, dodałem aliasy do wyszukiwarki i nadal nic. 

Przykład: by wyszukać przedmiot o nazwie IDO-1000 muszą wpisać minimum IDO, ale w statystykach bardzo dużo zapytań jest pod hasłem IDO1000 bez myślnika i nic nie wyszukuje. Ludzie głupieją a nazwy tego przedmiotu niestety nie mogę zmienić.

Proszę o pomoc!

hmmm po dodaniu tagów i wyrzuceniu aliasów i zmianie wagi szukania DZIAŁA :D chyba można zamykać

witam, odgrzeje bo potrzebuje zrobić w preście 1.7 żeby szukało z myślnikiem, możecie pomóc w naprawieniu tego. W nazwie mam indeks np. fu-127 i po wpisaniu w szukaj daje bardzo dużo produktów a chce żeby pojawił się tylko ten. Po dopisaniu tagu fu127 szuka ale to nie rozwiązuje problemu, musi szukać z myślnikiem. Da się tak  zrobić.

można to ogarnąć w ten sposób: zamiana sposobu szukania z OR na AND przy pomocy modułu SearchX, ustawienie w opcjach wyszukiwarki minimalnej długości słowa na 2 znaki i przebudowanie indeksu

Daresh, szkoda, że nie macie sprzedaży Swoich modułów w polskiej walucie :)
Ogólnie bardzo nieładnie jak Polski producent wrzuca swoje moduły dla Polskich odbiorców do codecanyon...

No kupiłbym :)

Dzięki za zainteresowanie. 

Na CodeCanyon mamy mnóstwo klientów z Polski, więc raczej dla większości ludzi waluta nie jest przeszkodą, o ile moduł rozwiązuje istotny problem w ich sklepie :)

:)
Ja tu a patriotyzmie :) 3 Wasze moduły dokupienia :)

Ale to offtop wiec idę kupować :) 

Szkoda że muszę wspierać śmierdzącego dolara... zamiast polską złotówkę, polską fakturę itd :)

Edited by miccom
  • Thanks 1

Do zamknięcia zrobiłem tak jak Daresh napisał dodałem tag  i problem rozwiązany.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.