Jump to content
  • 0

Ceny netto dla UK.


Aqua-Speed

Question

Witam,

w naszym sklepie pojawił się następujący problem: dla klientów z UK przypisanych do którejś z grup: Klient, Gość, Odwiedzający zaczęły się nagle wyświetlać ceny netto zamiast brutto.

Przez ostatnie wiele miesięcy było wszystko w porządku aż tu nagle takie coś. Dla wszystkich innych klientów przypisanych do tych grup, bez względu na kraj podany jako adres klienta ceny s wyświetlane brutto, tak jak chcemy. Tyczy się to tylko klientów, którzy jako adres dostawy podadzą United Kingdom.

Wszystkie te 3 grupy maja ustawione wyświetlanie się cen jako brutto, z ustawieniami podatków nic nie było kombinowane.

Klientowi wyświetla się cena netto z pola "cena sprzedaży netto" z zakładki "Cena" w konfiguracji produktu. Oczywiście wyświetla się cena EUR wyliczona z przeliczenia złotówek na EUR.

Nie mogę się dopatrzyć gdzie tkwi problem, proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
7 minut temu, Daresh napisał:

Miałem tak raz,  w ustawieniach reguł podatków nie było dodanego kraju UK.

Byłem blisko :). Zaglądałem w to miejsce, nawet klikałem w dodawanie nowych reguł dla podatku, ale zmyliło mnie, że u nas w sklepie pod podatek 23% dla Polski są wpisane wszystkie kraje z UE, poza właśnie UK. Dodałem UK i teraz ceny się wyświetlają tak jak trzeba. Bardzo dziękuję!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...