Jump to content
  • 0

Faktura i pole kraj...


Paula

Question

Witam

Problem wydaje się być prosty, ale nie mogę znaleźć jego rozwiązania. Chodzi o generowanie faktury w innym języku niż polski, np. węgierskim.

W załączniku przedstawiam problem.

W jaki sposób mogę zmienić to, aby na fakturze w języku węgierskim, nazwa kraju była generowana w tym języku.

faktura.png

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Właśnie, sprawa ma się tak, że tam jest wszystko OK. Bardziej wygląda, że przy generowaniu faktury nie pobiera danych z wersji językowej i na to już nie ma rady z poziomu panelu administracyjnego.

Tu, trzeba zmienić coś w samym generatorze, jednak nie wiem gdzie, jak i co :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

aj mysle, ze to bardziej bedzie powiazane z jezykiem w jakim bylo zakladane konto. jezeli ktos zakladal wegierski adres na panelu w PL to bedzie mial kraj pobrany z listy polskiej... pytanie jak pobierany jest ten kraj. w ogole patrzyles jak generator pobiera adres? w calosci czy elementami? moze bedzie starczylo dodac id_language i id_shop do tlumacznia. za bardzo nie mam czasu zeby tego szukac ;/.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie wiem, czy dobrze szukałam, ale znalazłam w katalogu pdf/invoice.addresses-tab.tpl a w nim następujący wpis:

<table id="addresses-tab" cellspacing="0" cellpadding="0">
	<tr>
		<td width="33%"><span class="bold"> </span><br/><br/>
			{if isset($order_invoice)}{$order_invoice->shop_address}{/if}
		</td>
		<td width="33%">{if $delivery_address}<span class="bold">{l s='Delivery Address' pdf='true'}</span><br/><br/>
				{$delivery_address}
			{/if}
		</td>
		<td width="33%"><span class="bold">{l s='Billing Address' pdf='true'}</span><br/><br/>
				{$invoice_address}
		</td>
	</tr>
</table> 

odwołania wyglądają jak do już "spreparowanych" nie wiem przez co)

{$order_invoice->shop_address}

{$order_invoice->delivery_address}

{$order_invoice->invoice_address}

 

Zakładam, że to właśnie tam następuje błędne wygenerowanie kraju, jednak nie wiem, gdzie te "bloki" są tworzone.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...