Jump to content

Atribut - vlastní hodnota


P&F

Recommended Posts

Zdravím vás, zkušenější kolegové, mám před sebou takovou výzvu a rád bych se poradil, zda někoho něco nenapadne. Nějaká cesta nejmenšího odporu. Mám produkty, u kterých lze volit výška, šířka a délka. Výšky lze zvolit 2, šířky jsou k dispozici 3, z toho snadno udělám kombinace, délek je ceníkových řekněme 5, ale zákazník si může zvolit přesnou hodnotu (jen cena se pak počítá dle nejbližší vyšší). Takže potřebuji kombinace 2x3x5, což není problém, ale jeden ze vstupů (výběru varianty u produktu) by měl být <input type="number"> (pro zadání z klávesnice) a po zadání přiřadit nejbližší vyšší variaci. Snad to píši srozumitelně. Nenapadlo by někoho něco? Nějaký modul, který by to mohl umět? Případně jak složité by bylo takový modul napsat a kde začít? (s PHP si celkem rozumím, ale s moduly mám zkušenost nulovou)

Za každé pošťouchnutí správným směrem budu vděčný.

Edited by P&F (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Tak jako tak mi musí ten přesný rozměr dát vědět, a jelikož objednávají třeba 6-10 položek (a u každé se zadávají rozměry), vypisovat je do poznámky není to pravé. Ještě je tu vlastně pole přizpůsobení, dalo by se nastylovat, aby zapadlo, ale - "zadejte nejbližší vyšší rozměr" ... "zadejte přesný rozměr", to se mi moc nelíbí. Moc díky za reakci, ale kdyby někoho napadlo nějaké elegantnější řešení, byl bych hrozně rád :)

Link to comment
Share on other sites

Nevěděl by někdo, jak alespoň udělat u produktu vstupní pole, které by se propsalo do košíku a objednávky (tak, jako nastavené atributy)? To by mi stačilo. Měl bych atribut "délka" s hodnotami dle ceníku (600, 800, 1200), z toho bych udělal klasicky kombinace, jeho <select> bych schoval pomocí css a potřebuji už jen <input type="number">, kde by uživatel vyplnil délku ručně - aby se v originálním (schovaném) selectu nastavila odpovídající nejbližší vyšší hodnota už bych snadno zařídil javascriptem, takže cena by se počítala správně. Jen tam potřebuju vnutit ten <input>, pole "přizpůsobení" se k tomu moc nehodí, protože se musí po zadání ještě tlačítkem uložit. Uměl by mi někdo poradit?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...