Jump to content

Dodawanie nowego pola do klasy produktu [PS1.7]


m4rlb0r0

Recommended Posts

Początek jest analogiczny jak w zarchiwizowanym wątku:

Dodanie zmiennej do bazy i do klasy poszło bez problemu. Gorzej z dodaniem pól do panelu admina.

Wszystko się zgadza i będzie pięknie grało jeżeli produkt będzie dodawany za pomocą importu z csv, ale dodawane przez panel produkty też muszą mieć dodane. Można dodać przez PhPMyAdmin, ale nie o to mi chodzi.

Proszę o info gdzie w plikach znajdę plik odpowiedzialny za formularz edycji produktu ??

Z góry dziękuję za pomoc :ph34r:

Edited by m4rlb0r0 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 9.11.2017 o 9:46 AM, koening napisał:

Pola do panelu edycji produktu możesz dodać w hooku displayAdminProductsOptionsStepBottom lub displayAdminProductsOptionsStepTop pola się powinny pojawić w zakladce "opcje" produktu

 

Musiałbym najpierw podejrzeć jakim systemem to się dodaje więc potrzebuję wiedzieć gdzie "fabryczne" pola są dodane... a znaleźć nie mogę tego miejsca :/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Problem rozwiązany dzięki: https://stackoverflow.com/questions/43675696/add-field-in-product-prestashop-1-7

tak mi się przynajmniej  wydawało....

pola się pokazały i działa prawidłowo przy produktach, które są wprowadzone, ale niestety modyfikacja sprawiła, że nie można dodać nowego produktu z poziomu panelu administracyjnego.

wywala błąd: "Nie można zaktualizować ustawień."oi

i podświetla na czerwono braki w dwóch zakładkach "ustawienia podstawowe" i "wysyłka" mimo, że wszystko prawidłowo wypełnione :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...