Jump to content

Moje Konto - Dodatkowe boxy


anitaskala

Recommended Posts

Witam, 

Od kilku godzin borykam się z najprostszym błędem jaki mógł mi się pojawić a pomimo przestudiowania całego internetu nie odnalazłam na niego sposobu :( Jakiś czas temu zlecałam projekt sklepu internetowego który finalnie nie został dokończony więc do zleceniobiorcy nie mam się co odzywać. Programiści którzy projektowali sklep dodali mi do dwóch grup użytkowników dwa dodatkowe pola [Panel] oraz [Linki polecające] - Zrzut_ekranu_2017_10_21_o_05_36_50.png

Przeszukałam wszystkie powiązane pliki .tpl ; index.php ; xml oraz tłumaczenia zarówno w głównym modules jak i w theme/modules/ ale nigdzie nie odnalazłam możliwości zmiany ich linków a nawet powiązania z tymi dwoma dodatkowymi boxami (reszta była). Zależy mi tylko na tym aby zmienić ich aktualny adres bo na chwilę obecną Panel - przekierowuję na stronę główną a linki do regulaminu. Czy jest ktoś tutaj kto mógłby mnie nakierować gdzie mogę zmienić link do tych dwóch box'ów? 

Link to comment
Share on other sites

to są najprawdopodobniej moduły, 

w celu ich identyfikacji przejdź do modules > pozycje

lista modułów to:  "displayCustomerAccount" - i jest ona odpowiedzialna za dodatkową zawartość tego miejsca
(czyli wszystko inne poza historią, rachunkami, adresami, informacjami osobistymi i obonami).

 

odnalezienie modułu pozwoli podjać kolejne kroki.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie pozycja znaleziona ale nadal nie potrafię poradzić sobie z edycją linku.

W miejscu znajdują się dwie rzeczy numer 2 faktycznie odpowiada za panel - usunęłam nazwę ze zdjęcia by nie robić tutaj nikomu reklamy :-) 

Zrzut_ekranu_2017_10_21_o_12_24_01.png 

Teraz wiem, że za linki polecające odpowiada Custom Fields po kliknięciu wyżej na Edytuj wyskakuję PRZEMIESZCZANIE MODUŁU więc to odpada :) W modułach przy konfiguracji dostaję bezpośrednią informację: Możesz zdefiniować Twoje dodatkowe pola w zakładce "Prefenecje -> Custom fields"

Zrzut_ekranu_2017_10_21_o_12_28_35.png

Niestety ale ta zakładka nie posiada Custom fields: 

Zrzut_ekranu_2017_10_21_o_12_30_42.png

Informację dodatkowe odpowiadają za edycję pól rejestracyjnych a nie tego co szukam. Chciałam dokonać nawet edycji po przez FTP ale modules/customfields/ posiada tylko Informację związane z polami rejestracyjnymi 

Gdzie popełniam błąd :(

Edited by anitaskala (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...