Jump to content
  • 0

500 po próbie zebrania rozjechanego sklepu az.pl


Fender80pl

Question

Witam,

 

zgodnie z informacjami jakie przeczytałem na forum, wstawiłem poprawioną formułę do kodu i sklep zupełnie przestał działać.

Jest to 1.7.2.1 lstratanio.pl

 

Po instalacji był rozjechany a po zmianie w kodzie wyskakuje:

 

Fatal error: Uncaught exception 'InvalidArgumentException' with message 'The "/app/Resources/translations" directory does not exist.' in /Sklep/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Finder/Finder.php:656 Stack trace: #0 /Sklep/classes/Context.php(383): Symfony\Component\Finder\Finder->in(Array) #1 /Sklep/install/classes/controllerHttp.php(146): ContextCore->getTranslator() #2 /Sklep/install/classes/controllerHttp.php(175): InstallControllerHttp->__construct() #3 /Sklep/install/index.php(39): InstallControllerHttp::execute() #4 {main} thrown in /Sklep/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Finder/Finder.php on line 656

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Proponuję poprosić usługodawcę by przywrócił z kopii, następnie jak przywróci, zrób sobie sam kopię sklepu i bazy. A następnie postaw sobie na jakiejś subdomenie klona i na nim testuj. Oczywiście klon z osobną bazą danych.

 

Takie rozwiązanie jest najszybsze. Zepsujesz najwyżej kopię a nie sklep działający.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sklep jest dopiero stawiany więc nic nie mogę zepsuć. Zajmowałem się Prestą ale dawno jeszcze za czasów 1.3 i pamiętam z tego zasadniczo nic.

 

A chcę do tego wrócić i założyć swój sklep. Dlatego mamy tu pełne pole do popisu.

 

Wersja 1.6 postawiona bez problemu (no może poza znikającą belką kategorii) ale postanowiłem zacząć jednak od 1.7 a tu taka sytuacja :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...