Jump to content
c3ltis

Druga płatność elektroniczna. (przelew)

Recommended Posts

Witam.

Od kilku dni walczę w sklepie opartym na prestashop 1.7 z dodatkowym przelewem.

Chciałem dodać drugi raz moduł płatność przelewem tylko opisać go kredyt kupiecki zgodnie z umową. W ten sposób chcieliśmy rozwiązać problem odroczonego terminu płatności. Myślałem że wystarczy powielić ps_wirepayment i wszystko będzie super ale nie jest. W płatnościach widzę dwa razy przelew i na tym koniec. Nie mogę zmienić tłumaczenia bo presta go nie widzi w tłumaczeniach nie wiem jak skopiować wzór maila. 

Prosił bym o pomoc.

Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.

wystarczy powielić oraz zmienić wszelakie wystąpienia ps_wirepayment w nazwie katalogu, plików jak i w kodzie.

dodatkowo, dobrą praktyką będzie zmuszenie zduplikowanej wersji modułu do wykorzystywania innych zmiennych, które przechowują informacje o płatności w bazie danych (wtedy każdy z modułow będzie mógł mieć swoje własne unikalne ustawienia)

Dzięki za szybką odpowiedź a jest szansa na jakiś mały tutorial :D Myślę że przyszłościowo więcej osób na tym skorzysta :D

A pierwszą część chyba zrobiłem poprawnie ale pewności nie mam okaże się na koniec :P

Edited by c3ltis (see edit history)

dodatkowo, dobrą praktyką będzie zmuszenie zduplikowanej wersji modułu do wykorzystywania innych zmiennych, które przechowują informacje o płatności w bazie danych (wtedy każdy z modułow będzie mógł mieć swoje własne unikalne ustawienia)

Vekia czy zechciał byś powiedzieć jak to zrobić będę wdzięczny :)

Ok cisza to żeby nie było że czekam na gotowca zrobiłem coś takiego ale się nie instaluje :(

Może ktoś zerknąć co jest nie tak ?

ps_wirepayment2.zip

Halo jest tam  kto ? Straszna cisza nastała nikt nic nie pomoże :(?

Super moduł się odpala ale nie mogę go przetłumaczyć . Załączam zdjęcia. Na Zdjęciu 1 co chcę przetłumaczyć ,a na zdjęciu 2 brak modułu do przetłumaczenia :(.

post-1347484-0-17745800-1502462804_thumb.png

post-1347484-0-39929100-1502462810_thumb.png

Dobra znalazłem sam :).

Dla innych zmianę opisu zrobiłem w pliku modules/ps_wirepaymentweb4ever/views/templates/hook/ps_wirepayment_intro.tpl Azmianę nazwy wyświetlania  modules/ps_wirepaymentweb4ever/ps_wirepaymentweb4ever.php linia 197 ->setCallToActionText($this->trans('Kredyt kupiecki', array(), 'Modules.Wirepaymentweb4ever.Shop')).

Zmiany dokonywałem na module który udostępnił endriu107 (serdeczne dzięki). Dołączam go do tego postu aby inni mieli komplet w jednym miejscu. 

PS: gdzie znajduje się informacja o nazwie szablonu e-mail aby zmienić jej treść dla tej formy płatniczej ?

ps_wirepaymentweb4ever.zip

Edited by c3ltis (see edit history)
  • Like 1

Czy ktoś już rozkminił jak zmienić szablon mail dla tej płatności ?