Jump to content
  • 0

Kompozycja własnego kosza z zamówieniami / dzielenie zamówień.


Carlowe

Question

Witam, 

bazuje na najnowszej wersji prestashop 1.7.

Czy jest możliwość wgrania modułu i ewentualnie jakiego po to aby skrypt dzielił zamówienia na towary, które są na magazynie i te, których nie ma.

Przykład
Buty szare 2 szt na stanie
Buty czarne 0 sztuk na stanie.

Podziel zamówienia na dwa, wyślij towary dostępne już teraz. Później doślemy resztę zamówienia.

Z góry dziękuje za pomoc! 
Pozdrawiam

Edited by Carlowe (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W Preferencje > Zamówienia jest opcja Opóźniona dostawa "Delayed shipping" która powinna pozwolić klientowi na rozłączenie zamówienia na dwa te dostępne od ręki i te których aktualnie nie ma na stanie.

Poza tym regulamin forum przeczytaj: https://www.prestashop.com/forums/topic/257855-regulamin-forum-prestashop/

Szczególnie ten punkt:
 

 

1 temat = 1 zagadnienie lub 1 pytanie
- Jeżeli masz więcej pytań, otwórz więcej nowych tematów!
- Nie zadawaj pytania w wątku, który zajmuje się innym tematem. Otwórz nowy wątek, nie ma w tym nic złego.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziękuje za odpowiedź i przepraszam za wprowadzony bałagan, chciałbym jednak skupić się na problemie dzielonego zamówienia zaznaczyłem powyższą opcję aczkolwiek problem pozostał. Nie wiem z czego może ona wynikać czy powinienem coś jeszcze zaznaczyć?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W zakładce Preferencje > Produkty powinieneś zaznaczyć jeszcze

„Zezwól na zamawianie produktów których nie ma na stanie”

W koszyku dla klienta przy zamówieniu produktów których brakuje na stanie powinno pojawić się pole wyboru do zaznaczenia?

„Wyślij najpierw dostępne produkty”

które w Prestashop 1.7 chyba się nie pojawia (sprawdź).

(Tylko po wyborze przez klienta następuje podział na dwa a następnie na więcej zamówień.)

Wygląda to na błąd w Prestashop 1.7.

Proponuje zgłosić na http://forge.prestashop.com

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Panowie niestety w Prestashop 1.7 jest jakiś poważny problem z działaniem tej opcji. Nie wiem z czego może wynikać owy problem. Moje ustawienia wyglądają następująco. Może to bug, który zostanie rozwiązany w następnej aktualizacji? Pozdrawiam
 

4dca6f57e499e.png

 

d812d8c8be585.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...