Jump to content

Dodaj do koszyka- nie działa.


Poldream

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Mam problem z dodawaniem do koszyka na stronie. Po kliknięciu w button "dodaj do koszyka" nie dzieje się zupełnie nic. Wygląda jakby Ajax na stronie nie działał. Po wyłączeniu koszyka Ajax, można dodać produkt do koszyka, jednak nie można go wtedy usunąć z koszyka, więc jego funkcjonalność jest bardzo ograniczona. Próbowałem przeinstalować moduł, podmienić pliki z backupu, wyłączyć inne moduły. Nic nie skutkuje. Dodam, iż koszyk się posypał w momencie dodawania google remarketing tagu w plikach header i footer. Kod w plikach został już usunięty. W międzyczasie wyłączana została chyba też pamięć podręczna w ustawieniach dotyczących smarty. Stopka strony także zniknęła.

 

To jest kod jakie pokazują narzędzia dla programistów w chrome ( po kliknięciu w "dodaj do koszyka").

 

Uncaught ReferenceError: baseUri is not defined

    at Object.remove (v_8_c591123e018a26baee4fc92ce2a9c6c9.js:441)

    at HTMLAnchorElement.<anonymous> (v_8_c591123e018a26baee4fc92ce2a9c6c9.js:396)

    at HTMLDocument.dispatch (v_8_c591123e018a26baee4fc92ce2a9c6c9.js:3)

    at HTMLDocument.r.handle (v_8_c591123e018a26baee4fc92ce2a9c6c9.js:3)

 

 

Prestashop 1.6.1.6

 

adres: poldream.pl

 

Może ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie problemu?

 

Link to comment
Share on other sites

w kodzie strony nie ma parametru baseUri a jest on standardowo dołączany, przynajmniej powinien.

wyłącz wszystkie możliwe cache, ułatwi to przeglądanie kodu - jak narazie - z uwagi na minifikacje - jest nieczytelny.

Link to comment
Share on other sites

w kodzie strony nie ma parametru baseUri a jest on standardowo dołączany, przynajmniej powinien.

wyłącz wszystkie możliwe cache, ułatwi to przeglądanie kodu - jak narazie - z uwagi na minifikacje - jest nieczytelny.

 

Dziękuje za odpowiedź, wyłączyłem pamięć podręczną, również w funkcjonalności CCC, jednakże na tym etapie nie mam już pomysłu jak się do tego zabrać ?- nie jestem zaawansowanym użytkownikiem.

Link to comment
Share on other sites

w kodzie strony nie ma parametru baseUri a jest on standardowo dołączany, przynajmniej powinien.

wyłącz wszystkie możliwe cache, ułatwi to przeglądanie kodu - jak narazie - z uwagi na minifikacje - jest nieczytelny.

 

Ok sprawa wygląda następująco po wyłączeniu cache:

 
Uncaught ReferenceError: baseDir is not defined
    at HTMLDocument.<anonymous> (sklep.poldream.pl/:204)
    at j (jquery-1.11.0.min.js:2)
    at Object.fireWith [as resolveWith] (jquery-1.11.0.min.js:2)
    at Function.ready (jquery-1.11.0.min.js:2)
    at HTMLDocument.K (jquery-1.11.0.min.js:2)
 
Może zaktualizowanie presty do nowszej wersji nadpisze pliki i postawi możliwość dokonywania zakupów do działania?
Link to comment
Share on other sites

sprawdź plik w katalogu z twoim szablonem: global.tpl

czy zawiera on linie:

{addJsDef baseDir=$content_dir}
{addJsDef baseUri=$base_uri}

 

jeżeli nie - dodaj je do treści pliku

 

Plik sprawdzony, zawiera podane przez Ciebie linie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...