Jump to content
  • 0

Sticky header - jak uzyskać


tar.tarek

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

ja również poszukuje czegoś takiego jak powyższe.

 

Mam przewijanie jak na ebookoo.pl - działa na wszyskich podstronach a wolałbym tylko na stronie głównej i stronie produktu - bez przewijania w procesie zakupowym a dodatkowo nie ma w nim kontaktu, logowania i koszyka.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W pliku modules/fixedheader/fixedheader.css linia 21 masz display none, usuń to to będziesz miał również logowanie i kontakt, natomiast ograniczenie wyświetlania zrobisz warunkiem sprawdzającym na jakiej jesteś stronie i wtedy ma moduł zadziałać lub nie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ja również poszukuje czegoś takiego jak powyższe.

 

Mam przewijanie jak na ebookoo.pl - działa na wszyskich podstronach a wolałbym tylko na stronie głównej i stronie produktu - bez przewijania w procesie zakupowym a dodatkowo nie ma w nim kontaktu, logowania i koszyka.

 

w pozycjach odszukujesz moduł na liście modułów displayHeader i klikasz w ustawienia,

następnie wybierasz gdzie chcesz pokazywać moduł a gdzie nie. możesz skonfigurować to tak, że moduł będzie wyświetlać się tylko na głównej i stronie produktu.

 

aktualnie moduł pozwala przyczepiać wyłącznie menu. Zgórną belką ten fixed header jest w moim mniemaniu wysoki.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...