Jump to content

Klient kupił i zapłacił problem


koening

Recommended Posts

Witam

Mam taki problem, że klient kupił przedmiot i zapłacił, przyszlo mi powiadomienie ne email z dotpaya jednak w zakladce zamowienia nie mam zadnego nowego a gdy sprawdze Klienci -> koszyk zakupów jest status niezamowione przy tym koszyku za ktorego produkty klient zaplacil . W czym moze byc problem?

Link to comment
Share on other sites

Witam,

najprawdopodobniej było tak,że po zapłacie klient nie wrócił do sklepu w związku z czym zamównienie nie zostało utworzone

proponuję przetestować proces zamawiania i w momencie dokonania płatności - nie porwracać do stron sklepu, zamówienie nie zostanie złożone.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłem sam zamówienie i sytuacja wyglada tak:

 

Klient płaci ale zamówienie nie rejestruje się w sklepie i nie jest w żaden sposób przetwarzane, a płatnośc pobierana jest z konta Klienta, a klient po powrocie do sklepu widzi tylko w kółko ładującą sie stron z kręcącym się loaderem dotpaya i komunikatem: Oczekiwanie na potwierdzenie płatności.

Przed przenosinami na inny serwer sklep dzialal poprawnie. Czy przenosiny strony WWW na inny serwer mogly wplynac na platnosci Dotpay? Chociaz przeinstalowalem dotpay, wygenerowalem nowy PIN i to samo.

Po wpisaniu w przegladarke adresu URLC z dotpay w przegladarce wyswietla sie taki komunikat:

 

PrestaShop - ERROR (REMOTE ADDRESS: 46.XXX.XXX.105)

Edited by koening (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...