Jump to content
  • 0

Problem z niedziałającym guzikiem "dodaj do koszyka"


Rosti69

Question

Dzień dobry,

 

próbowałem sam naprawić ten problem ale skończyły mi się już pomysły. W moim sklepie pod adresem www.elwa-polska.pl nie działa mi guzik "dodaj do koszyka" na pierwszej, głównej stronie. Po wejściu bezpośrednio w produkt i kliknięciu dodaj do koszyka, produkt dodaje się do koszyka i działa jak trzeba. Co może być przyczyną tego, że na pierwszej stronie wchodzi w produkt a nie dodaje do koszyka?

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Udało mi się naprawić button :) dzięki endriu107 :)

 

Ale mam kolejny problem bo nie mogę znaleźć odpowiednich parametrów, chodzi mi o to, żeby ten button "dodaj do koszyka" też mieścił się w ramce wokół danego produktu ale nie wiem gdzie zmienić parametry. Porównanie z obu moich sklepów poniżej:

 

Tak jest obecnie na sklepie elwa-polska.pl: http://imgur.com/a/q9kSP

a chciałbym żeby było jak na borner.pl: http://imgur.com/a/3csLa

 

Pozdrawiam

Edited by Rosti69 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja to całkowicie rozumie że chcą odpłatnie jeśli wywiązali sie z umowy, natomiast jeśli dostałeś wadliwy "towar" to nie ma czegoś takiego jak okres ochronny, takie sprawy zgłasza się do UOKiK.

Akurat w Twoim wypadku sprawa jest uproszczona ponieważ masz 2 sklepy na tym samym szablonie więc wystarczy że podglądniesz kod jednego, porównasz różnice i bez znajomości kodowania dojdziesz do tego co należy zmienić.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

walkę z nimi, że tak powiem już prowadzę ale zostałem bez sklepu no i muszę coś samemu pokombinować. Właśnie cały problem polega na tym, że niby te dwa sklepy są takie same (przynajmniej powinny) a jak się okazuje przekopiowanie z jednego do drugiego powoduje takie właśnie cyrki.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...