Jump to content
Ktosinka

Czy jest darmowy moduł do masowej zmiany cen i kategorii dla produktów?

Recommended Posts

Dzień dobry,

Szukam jakiegoś rozwiązania które umożliwi masową zmianę cen i kategorii dla produktów.

Możecie polecić mi jakieś darmowe rozwiązanie, lub niedrogi sprawdzony moduł ?

Mam prestę 1.6.1.11

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Powyższy moduł rzeczywiście się sprawdza, ale tylko wtedy gdy masowo chcesz zmienić produkty na jedną i tą samą cenę: przykładowo chcesz żeby wszystkie czarne spodnie kosztowały 100 zł albo wszystkie rzeczy w rozmiarze L kosztowały 120zł. Wtedy rzeczywiście się sprawdzi. 

Jednakże w moim wypadku nigdy grupy produktowe nie są w tych samych cenach więc moduł ma się nijak do zapotrzebowań. Zmianę cen / kategorii etc załatwiam poprzez eksport produktów do pliku csv - możesz wybrać co konkretnie chcesz eksportować - poprawiam co mam do poprawienia i importuje plik. 
Stosuje do tego ten moduł:
https://www.prestashop.com/forums/topic/37900-free-module-products-export-module-v253-updated-23032016/

Mam nadzieję, że się przyda :) 

Trochę to dziwne, że osoba z firmy oferującej sklepy internetowe zadaje tyle podstawowych pytań na forum ale widać anonimowy żeński nick wystarczy ;)

Istnieje tylko i wyłącznie jeden najlepszy kombajn do edycji produktów i cen i ogólnie multum innych rzeczy i jest to Triple Edit Prestashop.

Prestatools od triple edit jest faktycznie najlepszy

Edited by arturek4