Jump to content
  • 0

Masowe zarządzanie produktami - czy jest taka opcja?


Ktosinka

Question

Dzień dobry,

 

Czy Presta 1.6.1.11 daje jakieś możliwości masowego zarządzania produktami oprócz ich usuwania czy wyłączania?

Chodzi głównie o:

- masowe przypisanie opcji wysyłek do większej grupy produktów

- zmiana kategorii dla masowej ilości produktów

- nadanie identycznego rabatu większej grupie towarów

 

Potrzebny jest do tego jakiś dodatkowy płatny moduł czy to opcja wbudowana w podstawowa wersję lub dostępna w modułach darmowych?? 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

wysyłki - to przemyśl, bo nieczęsto jest potrzebne, z reguły wagami daje się załatwić

zmiana kategorii - można wdrożyć mały skrypt z forum, który doda taką opcję i to ułatwi, jak nie to moduły masowej aktualizacji

rabaty - wbudowane jako reguły cenowe katalogu

Link to comment
Share on other sites

  • 0

wysyłki - to przemyśl, bo nieczęsto jest potrzebne, z reguły wagami daje się załatwić

 

Do przesyłek to mam potrzebę ustawienia innych dla towarów na magazynie a innych dla towarów w dostawie, ponieważ magazyn w większości bede miała z hurtowni - nie chce, żeby towary które są w hurtowni klient mógł kupić za pobraniem......

nie wiem tylko jak to się ma do zamówienia w którym klient kupi towar który mam u siebie razem z towarek który ma jechać z hurtowni....

Dałoby się to jakoś zablokować, najlepiej żeby klient musiał złożyć w takim wypadku dwa zamówienia??

 

zmiana kategorii - można wdrożyć mały skrypt z forum, który doda taką opcję i to ułatwi, jak nie to moduły masowej aktualizacji

a jak go można znaleźć? on jest płatny?

 

 

rabaty - wbudowane jako reguły cenowe katalogu

 

 

 

a towary z różnych katalogów hurtowo można jakoś dodać do promocji o tej samej obniżce?

 

 

jak go znaleźć? on jest płatny?

Edited by Ktosinka (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

wysyłki - to przemyśl, bo nieczęsto jest potrzebne, z reguły wagami daje się załatwić

zmiana kategorii - można wdrożyć mały skrypt z forum, który doda taką opcję i to ułatwi, jak nie to moduły masowej aktualizacji

rabaty - wbudowane jako reguły cenowe katalogu

Mam jeszcze do Ciebie prośbę, tu napisałam o problemie z modułem jaki pobrałam z Twojego linka w tym poście.:

https://www.prestashop.com/forums/topic/594618-jak-ustawi%C4%87-koszt-przesy%C5%82ki-za-pobraniem/?do=findComment&comment=2507897

Byłbyś w stanie coś na to poradzić?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...