Jump to content

Obsługa odatków do produktów


dylesid

Recommended Posts

Dzień dobry,

 

Przepraszam, jeśli takie pytanie już gdzieś padło. Jest mi ciężko zorientować się, jak zadać pytanie do tego konkretnego problemu, ze względu na terminologię. Otóż, chciałbym założyć sklep na PrestaShop w którym mam 3 podstawowe usługi, jakby pakiety. Rozumiem, że tworzę wówczas 3 produkty. Jednak moim dodatkowym celem jest dodanie "dodatków" przy każdym pakiecie tak, aby dodanie każdego dodatku do głównego produktu (pakietu) zwiększało jego cenę. Wszystko to musi się dziać na karcie jednego produktu (pakietu). Czy jest to możliwe do osiągnięcia za pomocą podstawowej wersji sklepu, czy też muszę mieć jakiś dodatkowy moduł. Na przykład słyszałem o dodatkowym module Attribute Wizard Pro i taki efekt chciałbym osiągnąć (tak jak na ich screenshotach z zamówienie komputera) - czy jest to możliwe bez tego dodatku? I jeśli tak, to w jaki sposób.

 

Dziękuję.

post-1341764-0-79716900-1479902776_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aha, czyli ten Wizzard to bardziej takie graficzne upiekszenie...

no nie tylko upiekszenie, AWP ma spore mozliwsoci, ktorych nie osiagniesz samymi atrybutami w standardzie. jednak dla ciebie, z tego co piszesz to zbytni wydatek, mozesz to uzyskac samymi atrybutami (kombinacjami) wbudowanymi w presta. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...