Jump to content

Livrare


DraganAlexandru94

Recommended Posts

Salutare din nou, nu am reusit din pacate. In momentul de fata am la livrare trei metode de livrare posta romana, urgent cargus si din nou posta romana, dar livrare gratuita (scuze, dar nu fac reclama) Dar mie imi apare la comenzi, la prodsuse decat posta romana, desi am setat la Livrare –»preferince–» Curierul implicit, apoi am selectat urgent cargus, apoi merg la produs comand si tot posta romana imi apare ca si curier. Aseara am observat ceva ma duc la livrare–»transportatori unde am cei trei curieri spusi mai sus dezactivez posta romana din stare. Apoi fac comanda si la modalitate de livrare imi apare bprimul urgent cargus apoi al doi-lea posta romana dar cea cu transport gratuit si dispare posta romana cea cu taxa de livrare. Apoi ma duc activbez din nou posta romana cea cu taxa si dispare si urgent curier si posta romana cea cu transport gratuit si ramane decat posta romana cu taxa, dar nu am inteles de ce. Eu tot ce am vrut e sa adaug un nou curier la transportatori apoi sa nu mai fie nevoie sa-l adaug manual la fiecare produs, sa apara la toate produsele automat. O zi frumoasa va doresc !

 

 

35idi5c.jpg

352kd5j.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...