Jump to content

Nie chcą zapisywać się nowe produkty i edytowane teksty!


opaopa622

Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie,

 

Drodzy koledzy i koleżanki! Na początek chciałbym powitać wszystkich użytkowników forum. Jest to mój pierwszy wpis, a że jestem świeżym użytkownikiem systemu presta shop, postaram się często wpadać i udzielać się w dyskusjach.

 

Postanowiłem napisać post na forum ponieważ poszukuje rozwiązania problemu który mam ze swoim sklepem. 

 

Do tej pory ze wszystkimi problemami radziłem sobie sam, natomiast teraz jestem bezradny i nie wiem co mam zrobić, gdzie leży problem i jak go rozwiązać. A mianowicie...

 

Nie chcą się zapisywać nowe produkty w sklepie... generalnie nie chce się nic zapisywać w sklepie. Kiedy wchodzę w produkt który jest już wystawiony bo chciałem poprawić trochę opis, po kliklnieciu w przycisk "zapisz" nic sie nie dzieje, poprawiony tekst się nie zapisuje. Zauważyłem również, że przy probie zapisu produktu, nie wychodzi do listy produktów, tak jak to zawsze sie działo tylko zostaje na produkcie.

 

Jedyną rzeczą którą ostatnio poprawiałem z serwerem jest instalacja certyfikatu SSL, natomiast, nie mam pewności czy to mogło mieć jakiś wpływ na takie działanie systemy.

 

Mam nadzieje, że dosyć jasno opisałem swój problem.

 

Przepraszam z góry, jeżeli taki wątek pojawił się już na forum, niestety nie udało mi się znaleźć więc postanowiłem napisać nowy, może ktoś boryka lub borykał się z takim samym problemem i będzie mógł mi pomoc!

 

Pozdrawiam serdecznie

 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

mam podobny problem, aczkolwiek u mnie wygląda to tak, że w momencie kiedy kończę opis produktu i chcę zapisać i zostać, zmiany się nie zapisują, a strona wraca do katalogu produktów i tak w kółko... jest to dosyć problematyczne, ponieważ tracę bezsensownie czas. Jeżeli ktoś miał podobny problem i wie jak to rozwiązać, proszę o rady.

Link to comment
Share on other sites

Po ostatniej aktualizacji Chrome do wersji 54 ten problem może występować.

 

Sprawdź czy ten sam problem występuje w innych przeglądarkach np. Edge / Internet Explorer ?

 

Poprawka umożliwiająca pracę na Chrome powinna wejść w wersji 1.6.1.9 sklepu - tak przy najmniej obiecują programiści Presta Shop.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź.
Na Presta Shop pracuję już ponad miesiąc i problem zaczął wystęspować dopiero jakiś tydzień temu. Dodam, że nie zmieniałam kompletnie nic w ustawieniach ani w przeglądarce. Od początku korzystałam z Opery, sprawdzałam również funkcjonowanie programu na Google Chrome i problem ma miejsce na obu przeglądarkach. Zastanawiam się jeszcze nad mozillą, ponieważ aktualnie nie mam w ogóle zainstalowanej.
Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły albo rozwiązania, proszę o pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Nie pisałem nic w wątku ponieważ byłem na wyjeździe za granicą 

 

U mnie problem występował tylko w Chromie, obecnie pracuje na Mozilli i nie zauważyłem jakichkolwiek problemów. 

 

 

rozwiązanie jest tu i trzeba je BEZWGLĘDNIE zastosować

nie wazne czy sklep działał przez miesiąc, dwa, rok, czy coś zmienialiśmy, czy nie. 

 

https://github.com/PrestaShop/PrestaShop/pull/6749/commits/73fd8dbed9f413a70f7d04fc4badd48f00ca501a

 

Poprawka pomogła i wszystko działa tak jak wcześniej! Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj odkryłem że na mozilli działa wszystko do momentu w którym chciałem z aktualizować moduł wywala taki błąd [PrestaShop] Fatal error in module file :/home/mrb27/domains/fashionsport.pl/public_html/modules/statsdata/statsdata.php:

syntax error, unexpected '[' 

 

Panel działa mogę towar dodawać ale jak tylko chcę wejść w moduły to taki błąd się pojawia 

 

Link to comment
Share on other sites

5,3 zmieniłem na 5,6 zaraz zobaczę na nowo instaluję prestę  . Sklep mi się zaktualizował do wersji 1.6.1.9  i moduły śmigały do momentu kiedy wczoraj znów problem wszystko ładnie działa tylko nie mogę wejść w moduły wywala taki błąd [PrestaShop] Błąd krytyczny w pliku modułu: /home/mrb27/domains/fashionsport.pl/public_html/modules/ps_reminder/ps_reminder.php: Zadzwoń do niezdefiniowanej metody Ps_Reminder :: trans ()

Edited by mrb27 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...