Jump to content
  • 0

Koszyk - Brak okna na bony rabatowe.


Webmast-er

Question

Witam,

 

Jestem nowym administratorem sklepu WWW mojego przyjaciela i mam problem z brakiem okna na bony rabatowe.

 

Sklep działa na płatnym szablonie, który został zakupiony parę lat temu, ale od początku mieli problem z brakiem w/w okna.

 

Podejrzewałem, że jest to spowodowane wyłączeniem okna w bazie danych, lecz wartość w ps_configuration -> PS_CART_RULE_FEATURE_ACTIVE wynosi 1.

 

Proszę o wskazówki.

 

Z góry dziękuję

Webmast-er

Link to comment
Share on other sites

38 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zlokalizowałem i usunąłem kod:

64272616178712156298.png

 

Okno rabatowe się pojawiło, lecz chciałbym teraz ukryć niepożądane informacje o dostępnych kodach rabatowych:

59754738644168644834.png

 

W tym celu dodałem właściwość display: none;, lecz elementy nadal są widoczne:

49568853057012098150.png

 

Dlaczego style nie działają nawet gdy wymuszam je deklaracją !important ?

vekia - Czym sprawdzasz, które funkcje mają wpływ na daną część strony?

Edited by Webmast-er (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Konsole debugowania mam ustawioną t.j. SS w poście #12, tzn. jest wyłączona.

 

Proszę o pomoc.

 

______________________________________________________________________________

 

Wydaje mi się, że włączenie i wyłączenie pamięci podręcznej nie wyczyściło głównego cache, ponieważ w tym folderze nadal znajduje się skoro folderów i plików

Edited by Webmast-er (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jak wyłączę wyświetlanie wszystkich dostępnych bonów rabatowych to te informacje przestają się wyświetlać i jest OK, aczkolwiek wciąż nie rozumiem dlaczego zakomentowanie tego mechanizmu nie pomogło.

 

PS. Jeżeli pytasz o coś to dawaj "?" na końcu zdania. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ale po co zmieniać coś co funkcjonuje?

Jeżeli tworzysz bon i nie chcesz żeby był widoczny w koszyku to zaznaczasz nie, jeśli chcesz żeby był widoczny to zaznaczasz tak, ot i cała filozofia. Bo tak to powoli wracasz do pierwotnych ustawień gdzie wszystko było ukryte.

Jeśli twierdzisz, że zmieniasz odpowiedni plik, a nie zawsze to jest takie oczywiste szczególnie w szablonach niestandardowych, to to że nie widzisz zmian to sprawa cache, trzeba go wyczyścić jeśli nie idzie przez zaplecze, to przez ftp.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeśli twierdzisz, że zmieniasz odpowiedni plik, a nie zawsze to jest takie oczywiste szczególnie w szablonach niestandardowych, to to że nie widzisz zmian to sprawa cache, trzeba go wyczyścić jeśli nie idzie przez zaplecze, to przez ftp.

 

Jeżeli chodzi o ręczne czyszczenie pamięci podręcznej to nie wiem, które pliki mam usunąć, a które muszę zostawić.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pozwolę sobie zacytować inne forum:

 

 

CZYSZCZENIE SMARTY I CACHE PRESTASHOP v.1.5.x.

WYKONUJE SIE TO ALBO RECZNIE, POPRZEZ USUNIECIE Z SERWERA (PRZEZ FTP) WSZYSTKICH PLIKOW (BEZ INDEX.PHP) Z KATALOGOW:
./CACHE/SMARTY/CACHE
./CACHE/SMARTY/COMPILE
2. OZNACZENIE W PANELU ADMINISTRACYJNYM > USTAWIENIA > OPTYMALIZACJA- WYMUSZENIE KOMPILACJI NA TAK- UZYCIE CACHE NA NIE

3. czyszczenie ręczne cache dla klas i funkcji overrride: w katalogu cache usuwamy plik class_index.php"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...