Jump to content

Edycja stopki, co? gdzie? i jak?


pikselkomp

Recommended Posts

footer.tpl w katalogu z szablonem to miejsce w którym zdefiniowana jest stopka.

stopka zbudowana jest z modułow. jak chcesz dodać coś pod "Store Information" to trzeba dodać tresci do pliku modułu block contact infos

zrobisz to w katalogu z szablonem: /themes/szablon/modules/blockcontactinfos/blockcontactinfos.tpl

Link to comment
Share on other sites

Teraz pojawił się taki problem, że zmieniam dane firmy w module (te na dole w stopce), a na stronie nić się nie zmienia. Pamięć podręczna wyłączona, kompulacja wyłączona.

W module o sklepach wyłączyłem opcję, aby "nasze sklepy" nie wyświetlało się w stopce i nic, na stronie zero zmian. Dodatkowo mapa w "nasze sklepy" nie działa, mimo, że współrzędne podane są prawidłowo.

Ktoś wie czemu to jest wina?

Link to comment
Share on other sites

Sprawdz kompilacje plików w ADVANCED PARAMETERS >> PERFORMANCE możesz mieć wyłączone: Recompile templates if the files have been updated

 

A do tego jeszcze dochodzi temat Cache wyłącz i sprawdz czy coś się zmieni :)

Kompilacje to Ty włącz może troche niezrozumiale napisałem

Link to comment
Share on other sites

A nie będzie przypadkiem tak, że jeśli włącze kompilacje to szablon wczyta mi się oryginalny? Bo zrobiłem wiele ustawień w szablonie...
Jeszcze mam jeden problem. Usunąłem wszystkie kategorie z wersji demo, wrzuciłem swoje, a mimo wszystko kategorie z wersji pojawiają się w ścieżce do produktów (załącznik).

post-1299208-0-92609900-1473514044_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...