Jump to content

Estetyka górnego menu poziomego


damian128888

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym poprawić estetykę górnego menu poziomego. Moje menu wygląda podobnie jak na przykładzie poniżej:

   produkt A | Produkt B  |  Produkt C | Produkt D | Produkt E     |

Zależy mi na tym żeby kreski oddzielające kategorie były tak sformatowane żeby na końcu (ostatniej kreski) też nie było, tak jak na początku.

Drugą sprawą jest to, że chciałbym zrobić te menu responsywne. Czy jest to możliwe? Prosiłbym o pomoc.

 

Pozdrawiam! :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi. Otóż mam teraz inny problem. Po przeniesieniu danych na inny serwer (.tar.gz), to po rozpakowaniu plików pojawił się taki problem, że nie widać zmian po modyfikacji css odpowiedzialnego za blocktopmenu nic się nie dzieje (usunięte cache)

Link to comment
Share on other sites

Z góry przepraszam jeśli nastąpiła literówka, ale plik nazywał się : "superfish-modified.css" lub bardzo podobnie :) Wklejałem tam porady z poprzedniego postu: ul.sf-menu > li:last-child {
    border-right: none;
}

ale nic się nie zmieniło. Potem jak edytowałem jakieś inne dane (np. kolor tła górnego menu poziomego to też nic się nie zmieniało).


 

Link to comment
Share on other sites

istotne jest który konkretnie superfish-modified.css

bo jeżeli ten z katalogu modułu - to ten plik nie jest uwzględniany. uwzlędniany jest ten znajdujący się w katalogu z szablonem: /themes/szablon/css/modules/blocktopmenu/superfish-modified.css

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...