Jump to content

Facebook Like Box block


dominik1177

Recommended Posts

Witam, przepraszam, że ponownie zawracam głowę ale wiem, że mogę liczyć na pomoc użytkowników forum  :)

Mianowicie uzbierało mi się już trochę lajków na facebook i warto byłoby się pochwalić na stronie :D ale... najbardziej pasowałoby mi, gdyby po lewej stronie ekranu pojawiało się logo "facebook" i po kliknięciu wysuwałoby się, właściwie to chciałbym aby domyślnie było wysunięte. Pewnie większość z was wie o co chodzi... jeśli nie to znajdę jakąś przykładową stronę. 

 

Facebook Like Box block nie wchodzi w grę bo nie mam na to miejsca na stronie :/ chciałbym, żeby wyświetlało się na każdej podstronie, a z tym modułem niestety wszystko się rozjedzie...

moja strona: www.shoelandiashop.com

Edited by dominik1177 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

możliwości jest kilka, płatne i darmowe.

 

z darmowych to np:

możesz skorzystać np. z darmowego modułu html box i wkleić kod jak na przykładzie: http://codepen.io/VEKIA/pen/biJLB

<script type="text/javascript" src="//mypresta.eu/fb.js" fbpage='mypresta'></script>

wystarczy podmienić fbpage="mypresta" na swój fanpage. Skryptu nie mam zamiaru usuwać, więc będzie tam po wsze czasy.

 

z płatnych rozwiązań to nieskromnie polece swój facebook fan slider

Link to comment
Share on other sites

Jasna sprawa wolałbym darmowy...  :P  Posiadam już moduł html box i dzięki niemu zamieściłem na stronie głównej dwa filmy. Próbowałem zamieścić również ten kod fb, ale nie mogę... :/ albo mogę wstawić filmy albo fb, niestety. Jest jakiś sposób?

Link to comment
Share on other sites

Jak otwieram konfiguracje tego modułu to mam tam zamieszczone te dwa filmy o których wspomniałem. Jeśli próbuję zmienić pozycję do jakiej chcę coś wrzucić to filmy znikają ale znikają również ze strony! Tak jakby ten moduł można było wykorzystać tylko jednorazowo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...