Jump to content

Problem z zalogowaniem się do back-endu


siedemweb

Recommended Posts

Witajcie :)
 

Otóż ostatnio byłem zmuszony do zmiany wszystkich haseł - do baz danych i do wszystkich CMSów, dodatkowo usuwałem wszystkie zbędne konta dla każdego CMSa i zrobiłem straszną rzecz na jednym ze sklepu na PrestaShop:

 

Usunąłem wtedy wszystkie wpisy z ps_employee i jednemu z nich ustawiłem id_employee i id_profile na 1 oraz oczywiście zmieniłem hasło (cookie_keyhasło z funkcją md5).

 

 

Teraz nie mogę się zalogować do backendu, po włączeniu 'raportowania błędów' przy próbie zalogowania wyświetla się następujący komunikat:

 

TECHNICAL ERROR:

Details: Error thrown: [object Object]

Text status: parsererror

 

 

 

 

Jak rozwiązać ten problem?

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Link to comment
Share on other sites

musimy poznać treść błędu

 

1) ctrl+shift+j w przeglądarce chrome

2) podejmij próbę logowania

3) w konsoli przeglądarki zobaczysz bład związany z tym technical error Details: Error thrown: [object Object]

4) jaki to błąd?
 

Link to comment
Share on other sites

Google Chrome nie wyświetla żadnego błędu.

 

Konsola Firefox:

 

TypeError: Property 'handleEvent' is not callable. (nieznane)
Metoda getPreventDefault() jest przestarzała.  Należy używać defaultPrevented. jquery-1.7.2.min.js:3:7108
POST
XHR
http://mojastrona.pl/acp/ajax-tab.php [HTTP/1.1 200 OK 167 ms]
GET
http://mojastrona.pl/img/admin/icon-cancel.png [HTTP/1.1 304 Not Modified 85 ms]

Link to comment
Share on other sites

nie mozesz zalgoować się przez to:
 

 

 

Notice: Use of undefined constant _RIJNDAEL_KEY_ - assumed '_RIJNDAEL_KEY_' in /home/siedemr7/domains/rowerykwidzyn.pl/public_html/classes/Cookie.php on line 80 Notice: Use of undefined constant _RIJNDAEL_IV_ - assumed '_RIJNDAEL_IV_' in /home/siedemr7/domains/rowerykwidzyn.pl/public_html/classes/Cookie.php on line 80 Warning: mcrypt_encrypt(): Key of size 14 not supported by this algorithm. Only keys of sizes 16, 24 or 32 supported in /home/siedemr7/domains/rowerykwidzyn.pl/public_html/classes/Rijndael.php on line 50

 

jak wyłączysz raportowanie błedów to powinno zadziałać (a przynajmniej technical error zniknie)

 

ponizej screen zakładki response
aIlw566.png

Link to comment
Share on other sites

Po wyłączeniu raportowania błędów nic się nie dzieje - kółko loadingu kręci się po lewej stronie, po chwili strona zostaje tj odświeżona (normalnie powinno przejść do panelu) a dane w formularzu logowania pozostają te same i mogę klikać 'Zaloguj się' 1241251251 razy a i tak nic nie ruszy do przodu :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...