Jump to content

Problemy na Home.pl


Johnday1

Recommended Posts

Witam, 

Jestem w miarę zaawansowanym użytkownikiem, ale z Presta nie miałem dotąd do czynienia.  

Już dwóch gości mi próbowało zainstalować prestashop i szablon z template monster i......d...a.

 

Czy na home.pl można zainstalować?   Czy problemy z instalacją presty na home sa takie, że mam kupić hosting na serwerze w USA?

 

Zadzwoniłem do home, a na linii supportowej panienka powiedziąl mi, "nie mam zgłaszanych problemów...."  czy w czymś mogę jeszcze pomóc?

 

być może home po prostu chce sprzedawać  swoje sklepy i już, więc utrudnia instalację presty?

 

Szablon sie wgrywa ale jak go aktywuje to pokazuje: Parse error: syntax error, unexpected T_FUNCTION in /modules/tmmegalayout/tmmegalayout.php on line 353

 

Pozdrowienia wszystkim, 

Michał

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłem do home, a na linii supportowej panienka powiedziąl mi, "nie mam zgłaszanych problemów...."  czy w czymś mogę jeszcze pomóc?

Kobieta się musiała świeżo przyjąć do pracy i jeszcze nie wie albo już kłamią z założenia, to forum swego czasu żyłą tylko problemami z home, ostatnio coraz rzadziej słychać ale zakładam ze wszyscy uciekli gdzieś indziej, a nie że home poprawił się, chciałbym się pomylić w swojej tezie... :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed zakupem hostingu trzeba było zacząć od tego:

http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/64-home-pl/

Spokojnie można powiedzieć, że home to hosting, który ma więcej negatywnych opinii, niż wszystkie pozostałe razem wzięte.

 

Nie ma co się gorączkować, tylko pisz reklamację, że ich hosting nie spełnia większości standardów, zażądaj zwrotu kasy i wybierz jakiś normalny hosting:

http://www.webhostingtalk.pl/ranking

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...