Jump to content
  • 0

Problem z językiem


Alan112

Question

29 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Produkty > Ilosci mam po ANG a wyświetla polskie :) A w tłumaczeniach nie pokaże mi plików bo :Uwaga, Twoja konfiguracja PHP ogranicza maksymalną ilość pól przesyłanych za pomocą formularza
1000 dla max_input_vars.
Poproś swojego usługodawcę hostingu o zwiększenie tego limitu do przynajmniej 2737, albo będziesz musiał edytować pliki tłumaczenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Możesz mieć to różnie przetłumaczone ja np. jak sprawdzam to mam "W magazynie" dla języka polskiego, a w pliku języka angielskiego mam "In stock". Zawsze możesz sobie dopisać tłumaczenie jak tego nie masz wystarczy podejrzeć jak to jest dla innych tłumaczeń.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak jak mi zwiększą limit? A w pliku jakoś szybciej  da rady?

Szybsze i prostrze powinno być właśnie zwiększenie tego limitu  ;) , dodatkowo w przyszłości nie będzie problemów z tłumaczeniem modułów, e-maili itp. 

Dobra rada - nie odkładaj tego na później tylko zleć to od razu adminowi serwera (najbezpieczniej od razu na 15000).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zobacz czy masz np. W magazynie jeśli tak to znaczy że te wartości które ci się wyświetlają nie są domyślne a ustawione w karcie produktu, i tylko tam możesz to zmienić.

endriu107 dobrze Ci pisze  ;)

A jakby nie było ich w ustawieniach produktu (...patrz wyżej) to w domyślnym szablonie te tłumaczenia są w:

Product-list:

In Stock = w magazynie

Out of stock = oczekiwanie na dostawę

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...