Jump to content

One Page Chceckout


McAronik

Recommended Posts

 

 

Jedynym mankamentem jest na chwilę obecną brak obsługi modułu paczkomatów (wybieranie z mapki) ale własnie dla mnie pracują nad rozwiązaniem

 

"..dla mnie" - czyli będzie ogólnodostępne? Czy to zlecenie prywatne i trzeba będzie dopłacić?

Link to comment
Share on other sites

A jakie masz potrzeby względem takiego modułu?

 

W prestashop istnieje możliwość skonfigurowania koszyku zakupowego w taki sposób, by można było zrobić zamówienia bez 5-cio etapowego procesu. Ja z tego na swoich sklepach korzystam i sprawdza się bezbłędnie. Nie kosztowało mnie to przy tym ani złotówki :)

Link to comment
Share on other sites

Domyślny jednostronicowy checkout w Preście ma dwa największe mankamenty:

 

- nie pokazuje od razu dostępnych w sklepie metod płatności tylko komunikat "Zaloguj się aby zobaczyć metody płatności" (szczególnie mylący dla gości),

- wiersz wyboru przewoźnika nie jest cały klikalny, trzeba (w odróżnieniu od innych miejsc w Preście) celować sobie w małe kółeczko radio

 

Pierwszy problem załatwiam modułem Show Payment Methods, drugi drobnymi poprawkami CSS + JS (przykład działania). Wychodzi to w sumie za ułamek ceny modułów do OPC. No i nie ma problemu z brakiem paczkomatów itp. bo ciągle jesteśmy w obszarze standardowych funkcjonalności Presty.

Edited by Daresh (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...