Jump to content

Pozycjonowanie Sklepu - Niemcy


pawlus1993

Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

prócz standardowych działań jak kampanie w Google i portalach społecznościowych jak jeszcze można wypozycjonować sklep na Niemcy? Myslałem o porównywarkach cen tak jak w Polsce Ceneo czy Nokaut, jednak nic prócz Twengi nie przychodzi mi na myśl. Zacząłem także linkowanie strony w sprawdzonych katalogach i indeksacje w Bing

 

Może ktoś poleci jakiś moduł do integracji z serwisami po stronie niemieckiej?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

WItaj,

Pozycjonowanie w Polsce a w Niemczech praktycznie się nie różni, blokadą jest u wielu brak znajomości j. Niemieckiego w piśmie a to już ogromny problem. Zacznij od katalogowania strony w Niemieckich katalogach SEO oraz zakładaj na stronach .de profile z linkiem do Twojej strony.

 

Możesz również publikować na polskich stronach eksperckie opisy z linkiem prowadzącym do Twojej Niemiecko języcznej strony. W razie problemów możesz liczyć na pomoc tej firmy https://spezialisten-gruppe.de/pozycjonowanie-niemcy/

Link to comment
Share on other sites

oczywistą oczywistoącią jest to, żeby strona sama w sobie była w języku niemieckim :)

 

Dalej tak jak Mateuszkurpek opisał. Presta ma rewelacyjnie rozwiązane kwestie tłumaczenia poszczególnych elementów więc z tym też nie powinno być problemu.

Zadbaj też o onsite seo - to już będzie kilka fajnych początkowych kroków do budowania widoczności w Internetach

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...