Jump to content

Multistore Za I Przeciw


włodzimierzpal

Recommended Posts

Witam.

 

Od jakiegoś czasu posiadam sklep oparty na Preście, w tym momencie chciałbym stworzyć 2gi sklep, który miałby częściowo asortyment ze sklepu 1, natomiast byłby rozszerzony również o inne produkty. Myślałem o utworzeniu sklepu nr 2 jako multistore, natomiast firma która obsługuje mi SEO, SEM, google merchant center, itd. itp. przestrzegła mnie o problemach jakie wynikają z takiej instalacji np. dotyczących przekłamań w analytics. 

 

Jakie są Wasze doświadczenia z multistore? Moglibyście odnieść się do tego co napisałem powyżej? oraz podać swoje za i przeciw?  

 

Z góry dzięki za pomoc

Włodek.

Link to comment
Share on other sites

Nie sądzę aby multistore pod jakimkolwiek względem było gorsze od osobnych instalacji, jeśli chodzi o analytics przecież dla każdego sklepu można ustawić inne ID, szablony mogą być różne, opisy produktów, kategorie i same produkty. Specjalistą od seo nie jestem i może inni mają własne doświadczenia w tej kwestii.

Link to comment
Share on other sites

Niektóre z informacji o zamówieniach Presta przesyła do Analytics z poziomu panelu admina, jeżeli zamówienie ma formę płatności, która nie wraca do order-confirmation. Raczej zakładam, że powinna to robić poprawnie, ale kto wie, może faktycznie pojawiają się tu jakieś przekłamania.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...