Jump to content

[Szukam] Wdrożeniowca Do Prestashop 1.6


daniem

Recommended Posts

Szanowni forumowicze.

Szukam uczciwego wdrożeniowca do Prestashop. Zależy mi na stałej współpracy. Obecnie mam do wdrożenia projekt na już. Na początku współpracy nie wpłacam zaliczek. Wymagane portfolio. Wdrożenia w przedziale cenowym od 650 zł do 900 zł. 

Link to comment
Share on other sites

Jako, że to PrestaShop to naprawdę dość duża machina to szczerze wątpię w znalezienie wdrożeniowca w tym budżecie, to zbyt kompleksowa realizacja by na odpowiednim poziomie zmieścić się w takiej kwocie.

 

No ale powodzenia. 

 

Mam tylko nadzieje, że tak samo jak Ty nie wpłacasz zaliczek zrozumiesz jak ktoś Ci nie prześle plików na serwer bez uprzedniej wpłaty :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Docenić należy podanie widełek cenowych w ogłoszeniu, bo to nie jest powszechne. Natomiast rzeczywiście tak jak zauważył Krystian, przy takich stawkach raczej nikt profesjonalny się nie zgłosi, może ktoś początkujący, ale nie będzie to raczej długofalowa współpraca, bo tacy z reguły jak gdzieś dostaną stówkę więcej to przeskakują.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z wami że to nie jest szałowe wynagrodzenie. Wiadomo, że chciałbym więcej płacić, bo ja nie jestem skąpcem i doceniam czyjąś prace no ale takie mam możliwości. Ewentualne negocjacje. Obecnie mam jedną osobę z której jestem mega zadowolony, ale nie wyrabiamy się. A tak w ogóle. Co macie na myśli początkujący a profesjonalny. Czym według was to się różni. Ja sam wiem, ale chciałbym poznać waszą opinie(w miarę możliwości proszę o szczegóły). Być może mógłby obecnie na coś zwrócić uwagę, bo może coś przeoczyłem tak by podnieść jakość wdrażania. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...