Jump to content

Szukam Modułu Do Wysyłania Przypomnień Via Email


AlwinKolano

Recommended Posts

W standardowej konfiguracji sklepu brakuje mi modułu do wysyłania przypomnień m.in. do:

 

1. Prowadzę program lojalnościowy (standardowy moduł) czyli za każdą wydaną złotówkę klient otrzymuje punkty, punkty te mają określoną ważność, więc tydzień przed utratą ważności chciałbym aby wysyłany był email z informacją o wygaśnięciu.

 

2. Przypomnienie o zamówieniu które nie zostało opłacone np. wysyłane po 7 dniach od daty złożenia.

 

Są takie moduły ?, ewentualnie jak sobie radzicie z takimi problemami jak wyżej ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

naprawdę nikt klientom nie wysyła takich przypomnień ?

 

a może ktoś z Was taki moduł by odpłatnie napisał ?

 

jeżeli chodzi o przypomnienia o punktach lojalnościowych to jakiś czas temu napisałem taki moduł:

przypomnienie o punktach lojalnościowych w PrestaShop

 

natomiast jeżeli chodzi o przypomnienie o porzuconych koszykach, to takie moduły już istnieją np. "abandoned cart"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Vekia nie wiem jak to się stało że pominąłem to w sklepie, szukałem już tego jakiś czas.

Co do porzuconych koszyków to znam te moduły, tak samo jak do wysłania przypomnień do nieopłaconych zamówień w stylu "Unpaid Order Reminder"

chciałem mieć kombajn do przypomnień co wszystko będzie miał w jednym miejscu, ale póki co trzeba będzie do każdej rzeczy kupować moduł.

 

Ale i tak priorytetem dla mnie był moduł przypominający o punktach lojalnościowych, więc temat uważam za wyczerpany.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...