Jump to content
  • 0

Problem z przewijaniem listy produktów


emrolka

Question

Problem dotyczy przycisków przewijania listy produktów k3w18i.png

Podczas gdy w wyszukiwarce wpiszę daną frazę, mogę przechodzić do następnej strony z wynikami poprzez przyciski (poprzedni, następny) na górze i na dole strony.

 

Kiedy wejdę w daną kategorię przyciski znajdują się u góry i na dole, lecz jak przejdę np na stronę nr 2 to już przyciski są tylko u góry. 

 

Trochę to nie wygodne ponieważ przeglądając produkty trzeba ciągle przewijać stronę do góry aby przejść na następną. 

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Opisane jest jasno, ale zawsze warto zobaczyć, sprawdzić błędy w konsoli.

 

Tymczasem wszedłem na stronę, wpisałem w wyszukiwarce "zwolnicy", w wynikach wyszukiwania przeszedłem na stronę 2 i... widzę paginację u góry i u dołu.

 

Zapodaj więc jakiś scenariusz, przy którym można zobaczyć ten błąd.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Skopiowane, przewijanie stron działa. Tylko teraz nie działają szablony filtrów :D Dodaje nowy szablon i nie wyświetla żadnych filtrów w kategorii. Po każdej zmianie czyszczę pamięć podręczną i cache przeglądarki - zapobiegawczo. 

 

edit:  jest filtr nawigacyjny, tylko zjechał mi na sam dół :) lecz nie działa poprawnie, po zaznaczeniu danego filtra przewijanie stron sie sypie

Edited by emrolka (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mam jeszcze pytanie co do wyszukiwania, da się ustawić sortowanie jeszcze tak abym mógł wybrać producenta do wyników z wyszukiwarki ? Tzn, wpisuje np "tłok" i wybieram markę i są wszystkie tłoki z danej marki. Aktualnie jest tak że szukam "tłok" wybieram markę i daje wszystkie produkty wybranej marki. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...