Jump to content
  • 0

Funkcja Multistore mnie pokonała


JanuszPresty

Question

Cześć,

 

Od trzech dni zmagam się z problemami, które wg wielu przeczytanych materiałów nie powinny wystąpić. Do rzeczy. Mamy Prestę 1.6 skonfigurowaną jako platformę B2B i chcemy uruchomić drugi sklep współdzielący produkty i magazyn, pod inną nazwą sprzedający towar detalicznie.

 

Po przebrnięciu przez kilka tutoriali osiągam taki efekt, że pod domeną www.sklep1.pl jest sklep, a pod domeną www.sklep2.pl jest tylko logo sklepu1 wyświetlane w lewym górnym rogu.

 

Zainstalowałem nową instancję Presty, żeby poćwiczyć na czystej instalacji. Efekt jest taki, że sklep1 wygląda normalnie,

natomiast sklep2, wygląda jak w wątku o rozjechanym szablonie na hostingu Home - https://www.prestashop.com/forums/topic/331640-serwer-homepl-problemy-z-prestashop-rozjechany-szablon/

tyle, że wyświetlają się zdjęcia. Akurat wszystko też znajduje się na hostingu home, jednak wskazane tam modyfikacje są wykonane.

 

Wygląda mi to na jakiś problem z plikami .htaccess. Czy ktoś miał podobny problem? Jak się z tym uporam chciałbym dalej ruszyć mój pierwotny projekt.

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

hatak, rzeczywiście próba na innym hostingu - tym razem domena.pl przyniosła pozytywny rezultat... Jest to jednak coś czego bym nie podejrzewał. Czy faktycznie zmiana hostingu to jedyne wyjście? Co takiego robi home.pl, że niepoprawnie generuje kod strony? Czy jest to kwestia wersji PHP?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Home ma wszystko po swojemu dlatego nic tam nie działa poprawnie, jest to zdecydowanie najgorszy wybór spośród płatnych hostingów pod prestę. Tutaj nie trzeba i nawet nie ma sensu sie bardziej rozpisywać na ten temat, wystarczy wrzucić w forumową przeglądarkę zapytanie odnośnie home i praktycznie wszystkie wyniki zwrócone dotyczą błędów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Cześć ponownie. Przerzuciliśmy naszą Prestę na inny serwer, niestety bez spodziewanego rezultatu. Na czystej instalacji Presty na serwerze Domena.pl multistoring działa bez zarzutu. Oba sklepy wyglądają dobrze. Natomiast w przypadku naszego sklepu skonfigurowanego wg naszych potrzeb jest tak, że pierwszy sklep wygląda normalnie:

hcc-dystrybucja.pl/pl

drugi natomiast wczytuje tylko logo:

http://hcc-dystrybucja.pl/hellomtb

 

Już naprawdę nie wiem co dalej z tym robić. Gdzie może tkwić przyczyna?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...