Jump to content
  • 0

Problem z długim czasem dodawania produktów


Slawomo

Question

Witam,

Mam problem z dodawaniem produktów do sklepu. Strasznie długo trzeba czekać zanim się pojawi ikona "zapisz i pozostań" i "zapisz". Trwa to ok 15-20 sekund, co nie pozwala normalnie obsługiwać sklepu.

Wyłączyłem Apache's mod_security - bez rezultatu.

Wymusiłem kompilację ​ - bez rezultatu.

Nie mam więcej pomysłów:(

 

Co można jeszcze zrobić ?

 

Prestashop 1.6.1.1.

Serwer: blink.pl

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Podepnę sie pod temat, mam podobny problem. Tyle tylko że praktycznie ja mam taki problem z każdą stroną. Jako admin, gość czy klient. Strony mi się ładują po kilkanaście sekund. Mam preste 1.6.0.11. Produków narazie mam ok 60. Czy problem może być po stronie przyjaznych linków bo mimo właczonego mod_rewrite mi nie działają.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Według mnie problem pojawił się w momencie aktualizacji do wersji 1.6.1.1.

Pomijam fakt, że nowa przeglądarka Edge (win10) w ogóle nie radzi sobie z zapisywaniem zmian (dopisywaniem produktu) bo zamiast pozostać na stronie produktu wyskakuje od razu do katalogu głównego (bez zapisania zmian). Z tym jednak sobie radzę bo używam Chroma... i Safari na Mac-u - wtedy przynajmniej zapisuje dane.

 

@Vekia

W sklepie mam ok. 45 produktów, więc prawie nic:) Dopiero uzupełniam katalog i szlag mnie trafia...

 

Może powinienem zmienić jakieś ustawienia php 5.5 ?

Frontoffice działa OK, ale backoffice - tragedia.

 

@Ryhawa

Może mamy sklep postawiony u tego samego hosta ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

@Ryhawa

Może mamy sklep postawiony u tego samego hosta ?

Ja mam na eHost. Wcześniej miałem tam blog i śmigało jak ta lala. Ruszyło u mnie przepisywanie linków i musze powiedzieć że czas otwierania stron się skrucił, choć jeszcze chwilkę trwa. Poprubuje jeszcze podziałać.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...