Jump to content

Hiányzó rendelés állapot és termékek


ikedubaku

Recommended Posts

Sziasztok!


Ps verzió:1.6.0.11


Egy elég rejtélyes dolog kezdett el ismétlődni.

Némelyik leadott rendeléshez nem társít rendelés állapotot, illetve a rendelést megnézve hiányoznak a termékek, de a termékek árát kiszámolja. Ilyenkor rendelés értesítő sem érkezik, gondolom a vásárlónak sem, csak BO-ban látható a rendelés. Próbáltam reprodukálni a hibát, de nem jön elő a probléma.

Csatolok két képet, mert ez többet mond a dologról:

post-202307-0-20493900-1438949466_thumb.png

post-202307-0-34214300-1438949477_thumb.png

Bárminemű segítséget szívesen fogadok!

Link to comment
Share on other sites

Érdekes. Angol topikokban kerestél már megoldást erre?

 

Ez esetleg nem segítség? Nálad nem ez a hibajelenség? => https://www.prestashop.com/forums/topic/387400-strange-error-with-payment/

 

A témád default? Használsz bármilyen nem beépített payment lehetőséget? Esetleg használsz onepagecheckout-ot? Bármit, ami eltér a rendszertől?

Link to comment
Share on other sites

Szia pattila01!

 

Először is köszönöm, hogy időt szentelsz a dolognak!

Angolul is feltettem a kérdést ITT, de eddig senki/semmi.

 

Téma:default-bootstrap

Fizetési modul: Universal Payment Module v1.9

 

Új info: eddig két hibás rendelés érkezett, ebből az egyik (mint utólag kiderült) mobilos rendelés volt. Elképzelhető, hogy itt kell a problémát keresni.

Természetesen előtte/azóta is volt jónéhány tesztrendelés telóról, de a probléma sajnos nem jelentkezik.

Edited by ikedubaku (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

De van(2.0.2), csak nem tudom, hogyan frissítsem manuálisan, szal azt nem tudom, hogy töröljem és tegyem fel az újat, vagy csak írjam felül a régi fájlokat... Már írtam oda is, remélem érkezik válasz. Állapotokkal meg az van, hogy az alap állapotokból párat átneveztem, ezekhez a mailsablonokat is átírtam és készítettem egy teljesen újat is, de törölve nem lett egyik sem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...