Jump to content
  • 0

Problem z formatowaniem tekstu


Shibotsu

Question

Witam serdecznie,

Mam problem z formatowaniem tekstu na Preście, mianowicie w stronach CMS. Chciałem wrzucić politykę Cookies, ale mam problem z formatowaniem tekstu. Mianowicie takie rzeczy jak wyrównanie do środka czy pogrubienie czcionki przechodzi bez problemu.

 

Ale jak już chcę ustawić tekst w listę punktową lub wyliczaną to strona w ogóle nie bierze tego pod uwagę. W edytorze dalej widnieje tekst sformatowany poprawnie, ale na stronie formatowania nie ma. To samo tyczy się linków - nie są "podlinkowane". Dodam, że w przypadku kart produktu formatowanie jest w porządku.

 

Pytanie dodatkowe: jak mogę dodać atrybut "nofollow" do linków? Chciałem to zrobić bezpośrednio w kodzie źródłowym opisu, ale po zaktualizowaniu, dopisany przeze mnie atrybut całkowicie znika. Pomoże ktoś?

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

witam

być może jakieś style decydują o tym jak wygląda tekst (raczej na 100%)

w zwiazku z tym podaj proszę link do takiej strony cms, konieczna jest weryfikacja

 

co do pytania dodatkowego, łatwiej będzie otworzyć osobny temat

 

 

1 temat = 1 zagadnienie lub 1 pytanie
- Jeżeli masz więcej pytań, otwórz więcej nowych tematów!
- Nie zadawaj pytania w wątku, który zajmuje się innym tematem. Otwórz nowy wątek, nie ma w tym nic złego.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Skoro już się bawimy w gotowce to w tym wypadku chyba jako wersja minimalna wystarczy

ol {
  list-style-type: upper-roman;
  padding-left: 30px;
}

przy czym list-style-type: upper-roman; jest opcjonalne lub może mieć inną wartość a dla list nienumerowanych

ul { padding-left: 30px; }

Chociaż chodziło mi o to aby sam sprawdził jak można formatować listy w css i ustawił wg swojego uznania ;)

No i to będzie miało zastosowanie nie tylko do podstron cms ale też do opisów produktów i ogólnie wszystkich treści (żeby nie było kiedyś zdziwnia że się pojawiły nagle takie listy).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...