Jump to content
  • 0

Jak usunąć lewą kolumnę z Podsumowania Zamówienia


Ralfo

Question

Jak usunąć lewą kolumnę z Podsumowania Zamówienia tak jak na screenie. Zaznaczona w czerwoną ramkę. 

 

Ten temat był wcześniej poruszany, rozwiązaniem było- aby dodać linijkę do CSS. Jednak u mnie nie działa dodanie -

#order-opc #leo-leftcol {display:none;}

-do pliku global.css. 

Moja wersja prestashop 1.5.6.2. Ta kolumna pojawiła się po podłączeniu wtyczki transferuj.pl w miejscu podsumowania zamówienia.

post-1043571-0-96817300-1435330450_thumb.jpg

Edited by Ralfo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
wyświetla Ci się tak dla każdej metody płatności czy tylko dla wybranych?

 

 

Nie, mam płatności tylko dwie: przelew tradycyjny, i transferuj. Tylko przy transferuj pojawia się kolumna na podsumowaniu zamówienia. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W moduły > pozycja odszukaj Prawą bądź lewą kolumnę i przy modułach klikając na edycję możesz dodać wyjątek, ale w pierwszej kolejności wejdź w Preferencje > Szablony > zaawansowane ustawienia i zobacz może tam jest na liście moduł transferuj i ma włączona którąś kolumnę jeśli tak to ją wyłącz.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W moduły > pozycja odszukaj Prawą bądź lewą kolumnę i przy modułach klikając na edycję możesz dodać wyjątek, ale w pierwszej kolejności wejdź w Preferencje > Szablony > zaawansowane ustawienia i zobacz może tam jest na liście moduł transferuj i ma włączona którąś kolumnę jeśli tak to ją wyłącz.

 

Preferencje > Szablony > zaawansowane ustawienia nie mam czegoś takiego jak zaawansowane ustawienia. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tu musisz popróbować, może trzeba będzie dać module/transferuj/payment żeby zadziałało.

UDAŁO SIĘ! nie trzeba pełnej ścieżki, nawet pełnej nazwy, wystarczy nazwa pliku bez rozszerzenia, u mnie: payment

Dzięki za porady, ufff, udało się!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...