Jump to content
  • 0

Błąd wyświetlania strony


Talieos

Question

Witam,

po przekierowaniu domeny na sklep pojawia się błąd, mianowicie: podczas wpisywania adresu www.talieos.pl sklep wyświetla się poprawnie, natomiast w przypadku wpisania talieos.pl pojawia się adres bug.prestashop.com, a w treści dns_probe_finished_nxdomain

 

Bardzo proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

O.o co się dzieje... rewrite'a mi usuwa z komentarza...

 

 

 

Wrzuć do pliku .htaccess wszystko co Ci napisałem w pliku TXT (NIE ZAMIENIAJ PLIKU)

 

Skopiuj z txt i wklej na samą górę .htaccess

 

Spowoduje to wymuszenie www. przed talieos.pl

Powinno pomóc, ale nie gwarantuje. Jak nie zadziała spróbuj napisać do supportu Twojego hostingu (chmury na którym stoi) o sprawdzenie poprawności DNS.

 

Pozdrawiam

htaccess.txt

Edited by Fertechpl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziękuję za odpowiedź, napisałam do pomocy technicznej. Co prawda odpowiedzieli szybko jednakże to nie pomogło.

 

W odpowiedzi otrzymałam "na Twoim koncie skonfigurowane jest wyłącznie www.talieos.pl, należy dodać talieos.pl" tego niestety wykonać się nie da, ponieważ wyskakuje błąd ("domena jest już zarejestrowana"). Czy może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Btw Obecnie nie mogę dodać już żadnej domeny, ponieważ wyskakuje komunikat, że obie są zarejestrowane:( Czy można to gdzieś wyczyścić? Support wysłał mi instrukcje obsługi jak dodawać domeny...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam ponownie, oczywiście próbowałam wszystko podpinać na nowo i wtedy pojawił się problem z komunikatem iż domeny są już zarejestrowane. Support wyczyścił historię i wróciłam do punktu wyjścia: www.talieos.pl działa, talieos.pl nie działa. Co więcej okazało się, że znajomy ma przypisaną domenę do swojego konta i nie ma tam przycisku usuń! Może ją wyłącznie przypisać do sklepu. Domena nie jest na razie podpięta do niczego (talieos.pl), ale jak ją usunąć z jego konta? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam 

Mam podobny problem jak koleżanka. Postawiłem sklep na 1.7 wszystko ustawione i działało na domeny.pl na subdomenie.. http://test.drukarniamuzyczna.pl/pl/

Dzisiaj próbuję wejść przez panel w domeny, i wywala - 

" Nie udało się znaleźć adresu IP serwera ze stroną test.drukarniamuzyczna.pl.

DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN "

Możecie coś doradzić, gdzie może być problem ??

 

Dziękuję 

Edited by [email protected] (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...