Jump to content
  • 0

Problem z optymalizacją linków - kategoria z adresem IP


Daria662

Question

Witam.

 

Mam poważny problem na sklepie. Nie wiem co się takiego stało, ale chyba od czasu, kiedy pojawiła mi się informacja:

 

 

 

warn2.pngŁączysz się obecnie z następującej nazwy domeny: www.eintex.pl
Jest ona inna od głównej nazwy domeny sklepu ustawionej w menu "Preferencje> SEO": eintex.pl
Kliknij tutaj, jeśli chcesz zmienić nazwę domeny głównej sklepu

 

 

I zmieniłam tam domenę na www.eintex.pl podziało mi się coś dziwnego na sklepie. Stworzyła mi się kategoria z adresem IP i tylko w niej działają produkty. Jak wejdę w np. "Baseny" to piszę, że nie ma takiej kategorii, a jak w "111.111.111 (IP)" -> "Baseny" to wszystko się pokazuje.

 

Spróbowałam powrócić do ustawienia na eintex.pl, zamiast www.eintex.pl i dało to tylko to, że już się pokazują produkty, ale tamta kategoria z IP dalej jest i otwiera się równocześnie z kategorią z IP.

 

Dodatkowo wyrzuciło mi style CSS, bo font się zmienił na Times New Roman :/

 

Nie wiem co w takiej sytuacji zrobić :(

Edited by Daria662 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wyłączyłam opcję "Automatycznie przekierowuj do kanonicznego URL" i już nie włączają mi się na raz dwie kategorie. Dodatkowo wpisałam w Domena sklepu "www.eintex.pl" zamiast "eintex.pl" jak miałam wcześniej i przywrócił się styl CSS.

 
Więc aktualnie zostaje jeszcze kwestia tej kategorii z IP, żeby nie była widoczna na sklepie.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

to co opisujesz to wyglada rowniez, ze potrzebujesz wyczyscic cache.

 

powiedz jeszcze ta kategoria jest dostepna na zapleczu? moze ja usun zwyczajnie - jesli oczywiscie wszystkie rzeczy znajduja sie rowniez w innych kategoriach (patrzac od strony zaplecza) 

 

p.s. przed usuwaniem zrob kopie bazy danych

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mam poważny problem z tą kategorią, bo ustaliłam rabat na wybrane produkty, ale w ustawieniach rabatu pokopiowały się kategorie i gdy chce wyłączyć jedną kategorię i wyszukałam ją przeglądarkową wyszukiwarką to wyszukało mi 644 wyniki...

A na samym dole nie ma nawet przycisku "Zapisz" :/

 

ma ktoś jakiś pomysł na to? :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...