Jump to content

Import kategorii


Rusty11

Recommended Posts

Potreboval bych poradit s tym jako presne dovedu udelat podkategorie. Mam soubor .cvs a vypada nejak takhle
HIER01 Popis HIER01 HIER02 Popis HIER02 HIER03 Popis HIER03 KATEGORIE Popis KATEGORIE

10 KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA 10SS SKARTOVACÍ STROJE 10SSPS PŘÍSLUŠENSTVÍ 10SSPSAA PYTLE DO SKARTOVAČEK

Co mam k tomu priradit, kdyz to importuju ako kategorii ?

Link to comment
Share on other sites

:coolgrin: Dnes už jsem pochopil vše okolo importu. Tápal jsem okolo tohoto problému dlouho a nyní už je mi vše jasné díky trpělivosti jednoho borce z této diskuze. Pokud budete chtít poradit a nevíte co a jak, můžete mi napsat na ICQ 556325554. Ale pozor !!! Jedině po 17 hodině... A netlačte na mě. Koušu !!! :coolgrin:

Link to comment
Share on other sites

:coolgrin: Dnes už jsem pochopil vše okolo importu. Tápal jsem okolo tohoto problému dlouho a nyní už je mi vše jasné díky trpělivosti jednoho borce z této diskuze. Pokud budete chtít poradit a nevíte co a jak, můžete mi napsat na ICQ 556325554. Ale pozor !!! Jedině po 17 hodině... A netlačte na mě. Koušu !!! :coolgrin:


Ten borec by si zasloužil Cuba Libre a dovolenou na sluníčku...
Link to comment
Share on other sites

nj, dikes kdyby si ale radej neurazel a skusil vyhovet. moc si vazim ty obrazky. Chcel sem to ale videt na ty mi tabulce. Nebo tych kategorii mam pozehnane a nevim jestli to musim predelavat manualne, nebo staci jenom nejaka finta.
Kolik chces za to, aby si to tak predelal ?

Link to comment
Share on other sites

Ty to asi nechápeš, tady za tebe nikdo nic dělat nebude. Radši si ty kategorie vytvoř manuálně v administraci, mezitím co se tu snažíš pochopit principy přiřazování ID. A sorry, ale s tebou já jsem skončil. Za ty nervy mi nestojíš. A tohle je i můj poslední komentář na tvůj import kategorií. GL

Link to comment
Share on other sites

Podivej ja sem ti chtel normalne zaplatit, vazna ale vazne nechapu za co si schopny to udelat. ja nevim nejaky fosilni palivo nebo co chces ? slusne sem te poprosil, za to, ze nejsem nejskusenejsi se mi ale doopravdy nemusis vysmivat ... moc mi na tom totiz zalezi

Link to comment
Share on other sites

Podivej ja sem ti chtel normalne zaplatit, vazna ale vazne nechapu za co si schopny to udelat. ja nevim nejaky fosilni palivo nebo co chces ? slusne sem te poprosil, za to, ze nejsem nejskusenejsi se mi ale doopravdy nemusis vysmivat ... moc mi na tom totiz zalezi


Jestli chceš můžeš mi napsat na ICQ a v pohodě to vyřešíme. Nejsem učenec, ale rád si vyměním zkušenosti a myslím si, že když dáme lebky dohromady tak uděláme kus práce.
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Porad si ale nevysvetlil tu 3. podkategorii. Najde se nekto kto je schopny prepsat tu tabulku ?


Jestli to ani z tohohle nepochopíš, tak si naprostej blbec!!!


chytrolíne, co když je blbej úplně někdo jinej a podstata otázky je v tomto co je znázorněno na obrázku níže? pokud nebude vědět tento nejchytřejší z nejchytřejších, poraďte někdo kdo máte nervy v pořádku a nehrajete si na borce a neurážíte ostatní..díky

34693_IvuCvf1yKxbpcpIPZcPx_t

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...