Jump to content

Wyświetlanie cen


Karolina_90

Recommended Posts

Witam, 

mam problem z wyświetlaniem cen, na sklepie mam produkt "Taśma Matt500" występuje ona w kilku kombinacjach kolorystycznych i w trzech rozmiarach, wszystko jest ustawione i działa, ceny rosną wraz z rozmiarem taśmy, natomiast już na sklepie jak najedzie się myszką, na kategorie u mnie "taśmy matowe" pokazuje się cena 12 zł (tak powinno być, cena ustawiona za taśmę najwęższą) natomiast jak już zaklikamy w ten produkt wyświetla się cena 48 zł (jest to też poprawna cena natomiast za najszersza taśmę) i teraz sedno mojego problemu: jak i gdzie ustawić te ceny żeby konsekwentnie wyświetlała się cena albo najwyższa albo najniższa? Problem dotyczy tylko widoku głównego, jeśli jesteśmy już na produkcie, wszystkie kombinacje działaja jak powinny ceny sa dobrze przyporządkowane. Korzystam z PrestaShop™ 1.5.6.2

Będę wdzięczna za każdą wskazówkę :)

 

Link to comment
Share on other sites

Na twoim miejscu jednak bym sprawdził którą kombinację masz ustawioną jako domyślną. A jak nie to zrób zrzut ekranu i udowodnij nam że się mylimy... ;-)

screen listy kombinacji za duzo nie wniesie, w odroznieniu od wersji np. 1.4, gdzie bylo to widoczne na pierwszy rzut oka w 1.6, nei wiem dlaczego wywalili to z tabeli ;/ jedyne co to widac takie oznaczenie w szczegolach kombinacji. i taki screen dla ceny '0' bysmy prosili bo z tego co widze za bardzo sie nie dogadamy, my o konretach @Karolina o cenach ;/

Link to comment
Share on other sites

Dołączam screeny i mam nadzieję, że wniesie to jakiś konkret do mojej wypowiedzi ;) i ,że o to chodzi :)

Pozdrawiam 

Prawie o to chodziło. :)

Tak jak pisał @design4VIP musisz jeszcze kliknąć edycję tej kombinacji, która ma być domyślna i tego screena załączyć.

Link to comment
Share on other sites

ustawienia masz jak najbarrdziej ok to wina szablonu

wszedlem na twoja strone i widze, ze menu wyswietla cene najnizsza mozliwa - tak jak powinno byc

niestety listing produktow pobiera cene najwyzsza 

nie znam sie na wersji 1.5 wiec cie nie pomoge wiecej...

Link to comment
Share on other sites

ustawienia masz jak najbarrdziej ok to wina szablonu

no ja tutaj bym nei byl taki pewny... dlatego tez pytalem o overide. to mzoe byc tez wina kontrolera Product, ktory pobiera bledna cene przez getPrice() w menu to inne zapytanie w listingu to inne zapytanie funkcji.... tak "na pewno" nie stawialbym na szablon ;) ale warrto sprawdzic na defaultowym - to pokaze winowajce ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...