Jump to content

[Vyřešeno] Tagy - Hledaný výraz nebyl nalezen


qubiik

Recommended Posts

Dobrý den,

k výrobkům mám přiděleny tagy - proč mi teda při kliknutí na některý odkaz v modulu tagů vyjede stránka s textem "Hledaný výraz nebyl nalezen" namísto zobrazení produktů?

Poprosím o radu, jak správně zapsat v Prestě tag, abych se tomuto vyhnul. Děkuji!

Link to comment
Share on other sites

Ačkoli jsem myslel, že Vaše rada zaručeně (jako vždy:) pomůže, tak tentokrát bohužel. Rebuild nefunguje.

Produktů mám pouze cca 20, u každého z nich 3-4 tagy. Jak je možné, že u některých z nich odkazování nefunguje mi není jasné.. Jiná rada, prosím?

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,

k výrobkům mám přiděleny tagy - proč mi teda při kliknutí na některý odkaz v modulu tagů vyjede stránka s textem "Hledaný výraz nebyl nalezen" namísto zobrazení produktů?

Poprosím o radu, jak správně zapsat v Prestě tag, abych se tomuto vyhnul. Děkuji!


Kolik dáváš jednotlivých tagů k produktu? Je totiž rozdíl v mezeře, středníku nebo čárce mezi slovy - tedy takto jsem to postřehnul já! Diakritika nehraje zásadní roli... A znova, pokud máš web na angličtině, edituješ v adminu produkty do češtiny, musíš to mít shodné.. koukni na to, jinak také nevím kde by mohla být chyba!

A pro kolegu níže,
rozhodně to BUG nebude, doporučuji sdělit testovací login/mail + heslo s přístupem do adminu na Váš e-Shop!
Link to comment
Share on other sites

Je v tazích diakritika?


Ano, diakritika je jak v těch tazích co shop najde, tak v těch co nenajde.

URL má například tuto podobu pro tag "krmivo pro mladé psy", který nenajde:

.../search.php?tag=krmivo+pro+mlad % C 3 % A 9+psy



Toto je pak výpis tagu z databáze:

('4','krmivo pro mladé psy','0','2010-02-09 12:55:28')

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,

k výrobkům mám přiděleny tagy - proč mi teda při kliknutí na některý odkaz v modulu tagů vyjede stránka s textem "Hledaný výraz nebyl nalezen" namísto zobrazení produktů?

Poprosím o radu, jak správně zapsat v Prestě tag, abych se tomuto vyhnul. Děkuji!


Kolik dáváš jednotlivých tagů k produktu? Je totiž rozdíl v mezeře, středníku nebo čárce mezi slovy - tedy takto jsem to postřehnul já! Diakritika nehraje zásadní roli... A znova, pokud máš web na angličtině, edituješ v adminu produkty do češtiny, musíš to mít shodné.. koukni na to, jinak také nevím kde by mohla být chyba!

A pro kolegu níže,
rozhodně to BUG nebude, doporučuji sdělit testovací login/mail + heslo s přístupem do adminu na Váš e-Shop!


Tagů dávám jak jsem psal 3-4, odděleny čárkami s mezerami tak, jak je v instrukcích v Prestě:

Tagy oddělené čárkou (jako: dvd, dvd přehrávač, hifi)
Link to comment
Share on other sites

BO -> Nastaveni -> Search -> Snizeno Minimum word length z 3 na 1..

Nejspise nebyly vyhledany cele tagy z toho duvodu, ze se v tagu objevila napriklad predlozka na, ktera ma delku pouze dva znaky, i kdyz cely tag jich ma dohromady 10..

Vyreseno, vsem velke diky za rady!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...